top of page
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited.png

LAZERINĖ DERMATOLOGIJA

Svajonės apie lygią, skaisčią ir stangrią odą dabar įgyvendinamos kur lengviau nei bet kada ankščiau. Lazerinė dermatologija atveria galimybes greitai ir efektyviai pašalinti erzinančius odos trūkumus bei susigrąžinti odos skaistumą ir stangrumą.


Lazerinės dermatologijos klinikoje Skin Olympus dirba aukštos kvalifikacijos specialistų komanda, kuri naudoja pažangiausius lazerius. Džiaugiamės klientams galėdami pasiūlyti platų paslaugų spektrą – nuo subtilių odos būklės korekcijų iki išsiplėtusių kraujagyslių gydymo ar apgamų šalinimo.

Untitled%20design%20(1)_edited.png

PLATUS LAZERINĖS DERMATOLOGIJOS PASLAUGŲ SPEKTRAS

 

Skin Olympus lazerinės dermatologijos centre dirbantys gydytojai naudoja naujos kartos lazerius, su kuriasi greitai, efektyviai ir saugiai koreguoja odos trūkumus. Lazeriu gydomos išsiplėtusios kraujagyslės ir kapiliarai, o taip pat efektyviai sprendžiama veido raudonio problema.
Pigmentinių dėmių, apgamų, papilomų, keratomų, karpų bei kitų odos darinių lazerinio šalinimo procedūra atliekama greitai, saugiai ir neskausmingai.


Tobulo odos glotnumo pasieksite pasirinkę plaukelių šalinimą lazeriu. Tai vienintelis ilgalaikį efektą turintis nepageidaujamų plaukų šalinimo metodas.

TINKA VISIEMS ODOS TIPAMS

 

Lazerinis odos gydymas bei plaukų šalinimas tinka visiems odos tipams. Lazerinės dermatologijos centre dirbantys specialistai dėmesingai įvertina odos būklę ir pasiūlo konkrečiu atveju tinkamiausią gydymo būdą. Dėmesingai parinktos lazerinės dermatologijos procedūros leidžia neinvaziniu būdu pasiekti trokštamo rezultato.

UŽTIKRINTAS KOMFORTAS

 

Lazerinės dermatologijos procedūros atliekamos greitai ir efektyviai, o jų rezultatas pastebimas iš karto. Skin Olympus klinikoje naudojami pažangūs lazeriai veikia greitai ir tiksliai, todėl procedūra gali trukti vos keletą minučių ar pusvalandį. Pažangios vėsinimo technologijos užtikrina maksimalų komfortą – pacientas jaučia lengvą dilgčiojimą procedūros metu.Po lazerinės dermatologijos procedūrų galima išsyk grįžti į įprastą gyvenimo rutiną. Kurį laiką jaučiamas odos kaitimas, švelnus patinimas nesudaro jokių kliūčių dalyvauti kasdienėje veikloje.

TEIGIAMI ODOS STRUKTŪROS POKYČIAI

 

Neinvazinės lazerio procedūros suteikia galimybę ne tik pašalinti nepageidaujamus odos darinius, tačiau tuo pačiu teigiamai veikia bendrą odos būklę ir aktyvuoja jos atsinaujinimo procesus. Lazerio skleidžiamas impulsas veikia vidurinio odos sluoksnio (dermos) ląsteles, taip skatinamas jų atsinaujinimas bei intensyvėja kalogeno ir elastino gamyba.

Untitled design (1).png
bottom of page