top of page
waves_edited_edited.jpg

Specialūs
MĖNESIO PASIŪLYMAI

Norintiems gyventi tobulos odos olimpo viršūnėje!

Gintarine vasara akcija
Beach Sand

Gintaro rūgšties injekcijoms -20 proc. NUOLAIDA! 

KUO NAUDINGA? Gintaro rūgšties injekcijos veiksmingai neutralizuoja žalingą saulės poveikį, apsaugo odą nuo oksidacinio streso ir skatina ląstelių regeneraciją. Ši procedūra padeda atkurti odos elastingumą ir drėgmės balansą, sumažina raukšles bei suteikia odai sveiko spindesio.

 

KAM TINKAMA? Procedūra tinkama visiems odos tipams, ypač tiems, kurie dažnai būna saulėje arba pastebi pirmuosius senėjimo požymius. Taip pat rekomenduojama žmonėms, siekiantiems intensyvios odos apsaugos ir regeneracijos po saulės poveikio.

KODĖL DABAR? Vasarą oda dažniausiai patiria didžiausią saulės neigiamą poveikį, todėl gintaro rūgšties injekcijos yra itin aktualios šiuo sezonu. Procedūra padės užtikrinti, kad jūsų oda išliktų sveika ir spindinti net ir po intensyvių saulės vonių.

 

PROCEDŪROS TRUKMĖ:  30 - 45 min.

 

REZULTATAI: Po procedūros oda tampa pastebimai lygesnė, šviesesnė ir elastingesnė. Poveikis matomas iš karto, tačiau maksimalus rezultatas pasiekiamas per kelias dienas po procedūros. Reguliariai atliekant injekcijas, oda išlaiko jaunatviškumą ir sveiką išvaizdą ilgesnį laiką.

Gintaro rugsties injekcijos
Beach Sand

Frakciniui odos atjauninimui radiodažniu -20 proc. NUOLAIDA! 

KUO NAUDINGA? Frakcinis odos atjauninimas radiodažniu skatina kolageno ir elastino gamybą, kurie yra būtini odos stangrumui ir jaunatviškai išvaizdai palaikyti. Ši procedūra efektyviai sumažina raukšles, odos nelygumus ir pagerina bendrą odos tekstūrą.

 

KAM TINKAMA? Procedūra tinkama tiems, kurie siekia atjauninti odą, pagerinti jos tekstūrą ir spalvą, taip pat sumažinti smulkių raukšlių ir randų matomumą. Idealiai tinka žmonėms, norintiems neagresyvios, bet efektyvios odos atjauninimo procedūros.

KODĖL DABAR? Frakcinis odos atjauninimas radiodažniu yra saugus atlikti vasarą, skirtingai nei CO2 lazerio procedūros, kurios gali būti per agresyvios ir netinkamos šiltuoju metų laiku. Tai puikus būdas išlaikyti odos jaunatviškumą ir sveiką išvaizdą be ilgalaikio atsistatymo laikotarpio.

PROCEDŪROS TRUKMĖ:  Procedūra trunka apie 30-90 minučių, priklausomai nuo apdorojamos srities.

 

REZULTATAI: Oda tampa lygesnė, stangresnė ir jaunatviškesnė. Poveikis matomas jau po pirmos procedūros, tačiau ilgalaikiai rezultatai pasiekiami per kelias savaites, kai aktyviai pradeda gamintis naujas kolagenas. Rezultatai gali būti panašūs į CO2 lazerio procedūras, tačiau be didelio diskomforto ir ilgo atsistatymo laikotarpio. Atliekant procedūrų kursą, po kiekvienos procedūros rezultatas vis ryškesnis, oda tampa dar stangresnė dėl didėjančio skaidulų kiekio.

Frakcinis mikroadatinis atjauninimas
Beach Sand

Kojų kraujagyslių konsultacijai ir echoskopijai -15 proc. NUOLAIDA!

KUO NAUDINGA? Kojų kraujagyslių chirurgo konsultacija ir echoskopija yra neįkainojama priemonė siekiant pagerinti gyvenimo kokybę. Ankstyvas kraujagyslių problemų, ligų diagnozavimas leidžia laiku pradėti gydymą, taip sumažinant komplikacijų riziką ir išvengiant chirurginių intervencijų ateityje. Be to, reguliari echoskopija padeda stebėti esamų kraujagyslių ligų progresą ir efektyvumą taikomų gydymo metodų, tokiu būdu užtikrinant optimalią sveikatos priežiūrą.

 

KAM TINKAMA? Ši paslauga ypač tinkama asmenims, kurie jaučia kojų skausmus, sunkumą, tinimą, mėšlungį ar pastebi kraujagyslių išsiplėtimus. Taip pat rekomenduojama žmonėms, kurių šeimos istorijoje yra buvę kraujagyslių ligų atvejų, taip pat tiems, kurie ilgai stovi ar sėdi, dėl ko didėja venų apkrova. Be to, ši paslauga yra itin naudinga moterims, kurios pastebi išsiplėtusias kraujagysles ar voratinklinių venų atsiradimą, nes tai gali būti pirmasis kraujagyslių problemų požymis.

KODĖL DABAR? Ankstyvas kraujagyslių ligų nustatymas ir gydymas gali reikšmingai sumažinti komplikacijų riziką ir pagerinti gyvenimo kokybę. Dauguma kraujagyslių problemų pradžioje nesukelia ryškių simptomų, todėl profilaktinė echoskopija leidžia aptikti ligas, kai jos dar nėra akivaizdžios. Šiuolaikinės technologijos leidžia tiksliai ir greitai atlikti tyrimus, todėl nėra priežasties atidėlioti apsilankymą pas specialistą.

 

PROCEDŪROS TRUKMĖ: Kojų kraujagyslių chirurgo konsultacija kartu su echoskopija paprastai trunka apie 30-60 minučių. Per šį laiką gydytojas atliks išsamų anamnezės surinkimą, vizualinę kojų apžiūrą ir ultragarsinį tyrimą, kuris leis įvertinti kraujotakos būklę bei nustatyti galimus sutrikimus.

 

REZULTATAI - Po procedūros pacientas gauna išsamų savo kojų kraujagyslių būklės įvertinimą. Gydytojas aptaria rastus pokyčius, pateikia rekomendacijas dėl tolimesnio gydymo arba profilaktikos. Jei randamos patologijos, skiriamas tinkamas gydymas ar papildomi tyrimai. Tai leidžia pacientui suprasti savo sveikatos būklę ir imtis reikiamų veiksmų, kad išvengtų rimtesnių problemų ateityje. Profilaktiniai tyrimai yra ypač svarbūs norint išvengti rimtesnių komplikacijų, todėl rekomenduojama reguliariai tikrintis net ir nesant ryškiems simptomams.

Koju kr konsultacija
Prakaitvimo mazinimas
Beach Sand

Prakaitavimo mažinimo procedūra nuo 260€ + gyd. dermatovenerologo konsultacija atliekant procedūrą – NEMOKAMA! 

KUO NAUDINGA? Atsisveikinkite su nepatogumais, kuriuos sukelia per didelis prakaitavimas. Mūsų pasiūlymas prakaitavimo gydymui botulino toksinu – tai patikimas sprendimas, skirtas sumažinti prakaitavimą ir pagerinti gyvenimo kokybę. Ši procedūra yra saugi, greita ir veiksminga, o jos rezultatai išlieka iki 12 mėnesių. Botulino toksinas veikia blokuodamas nervų signalus į prakaito liaukas, tokiu būdu stabdydamas prakaito išsiskyrimą. Leiskite sau jaustis saugiau ir komfortiškiau kasdienėje veikloje.

 

KAM TINKAMA? Visiems, norintiems ramiai pakelti rankas, džiaugtis bekvapėmis pažastimis, sveikintis sausomis rankomis ir džiaugtis sausomis pėdomis.

KODĖL DABAR? Nes tai geriausia, ką galite sau pasidovanoti už patrauklią kainą.

 

PROCEDŪROS TRUKMĖ - 15 - 45 min.

 

REZULTATAI - Prakaitavimo sumažėjimą pradėsite pastebėti jau per pirmas 5 dienas. Geriausiu rezultatu džiaugsitės jau po 2 savaičių.

Beach Sand

Plaukelių šalinimui lazeriu -50 proc. NUOLAIDA!

KUO NAUDINGA? Leiskite sau pamiršti kasdienį kojų skutimą, skausmingą depiliaciją vašku, ir nuolat įaugančius plaukelius.  Skin Olympus klinikoje plaukų šalinimui naudojamas inovatyvus MeDioStar® lazeris. Tai lazeris, kurį renkasi lyderiaujančios klinikos pasaulyie. Pažangi diodų technologija derina skirtingus bangos ilgius (810/940 nm), todėl procedūros metu veikiami ne tik plaukai, bet ir plauko folikulą maitinančios kraujagyslės, dėl to rezultato galite tikėtis greitai ir efektyvaus.

 

KAM TINKAMA? Visiems, norintiems užmiršti nepageidaujamus plaukelius.

KODĖL DABAR? Visada geriausias laikas – dabar. Be to, kartu atliekant venus legacy procedūrą arba kojų kraujagyslių šalinimą lazeriu, taikome papildomą 10% nuolaida plaukelių šalinimui.

 

PROCEDŪROS TRUKMĖ - priklauso nuo pasirinktos zonos ir jų kiekio.

 

REZULTATAI - jau praėjus 2 savaitėms po pirmos procedūros pastebėsite, kad didžioji dalis plaukelių iškrenta.

Plaukeliu salinimas
Beach Sand

Venus Legacy procedūra nuo 22€ !

KUO NAUDINGA? Tai mūsų atsakas į celiulitą ir sumažėjusį odos elastingumą. Šios procedūros metu greitas ir tolygus audinių šildymas skirtingame audinio gylyje efektyviai naikina celiulitą, mažina „apelsino žievelės“ matomumą, formuoja harmoningą figūrą, stangrina odą, ir užtikrina didžiausią patempimo efektą bei komfortą procedūros metu.

 

KAM TINKAMA? Visiems, norintiems saulę pasitikti lygesnėmis, stangresnėmis, gražesnėmis kojomis.

KODĖL DABAR? Venus legacy yra tai, ko reikia, kad jūsų kojos būtų būtent tokios, apie kokias svajojote.

 

PROCEDŪROS TRUKMĖ - 15 - 60 min.

 

REZULTATAI - jau po 4 procedūrų pradėsite džiaugtis rezultatais.

Venus legacy
Beach Sand

Apgamo šalinimas + DOVANA - dermatologo konsultacija!

 

KUO NAUDINGAApgamai mūsų klinikoje šalinami 3 būdais:

Lazeriu: CO2 lazeris yra vienas iš naujausių ir pažangiausių būdų. Jis gali tikslingai pašalinti apgamus, nepažeisdamas aplinkinės odos. Chirurginiu būdu: dideli apgamai, kurie turi neaiškius kraštus, keičia spalvą arba esant kitiems pokyčiams, yra šalinami chirurginiu būdu ir siunčiami histologiniam ištyrimui. Elektrokauteriu: Šiuo metodu apgamai šalinami naudojant elektros srovę, kuri išdegina apgamą.

 

KAM TINKAMA? Visiems, norintiems atsikratyti apgamų.

KODĖL DABAR? Procedūra, kurią rekomenduojame atlikti esant mažiau saulės. Speciali kaina ir dovanos tik dabar!

 

PROCEDŪROS TRUKMĖ -  iki 30 min.

 

REZULTATAI - Matomi iškart. 

Dermatologo konsultaciją ir specialų odos priežiūros gidą gaunate dovanų!

Apgmu salinimas
bottom of page