top of page
5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

Genesis - INOVATYVUS ODOS ATJAUNINIMAS
LAZERIU

Odos atnaujinimasrevoliucija estetinės medicinos srityje, kuri be chirurgo įsikišimo gali padėti sumažinti arba visiškai pašalinti raukšles, atsikratyti randelių, strijų, pigmentinių dėmių ir kitų odos trūkumų. Mūsų klinikoje naudojamas naujausios kartos lazeris, todėl jau po pirmos procedūros matysite teigiamus pakitimus savo odoje. 

gH3KE_Ug.jpeg
waves_edited.jpg

PIRMIEJI PASTEBIMI REZULTATAI

Odos atnaujinimas ir teigiami pokyčiai pastebimi jau po pirmos procedūros. Oda tampa minkštesnė, stangresnė, sulygėja spalva, veido atjauninimas būna akivaizdus, nes sumažėja raukšlės, atsiranda daugiau elastingumo, galima jausti tarsi patempimo efektą. Praėjus 1–3 savaitėms po procedūros, pagerėja odos tonusas, oda tampa elastingesnė ir švelnesnė. Geriausi rezultatai matyti po procedūros praėjus maždaug 2–3 mėnesiams. Odos atsinaujinimas po atliktos procedūros dar vyksta apie pusmetį, nes skatinama natūrali kolageno gamyba, o gilesniuose odos sluoksniuose – regeneraciniai procesai.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

KAIP VEIKIA ODOS ATNAUJINIMAS LAZERIU?

Veido atjauninimas lazeriu – unikali procedūra, kurios metu galinga lazerio šviesa prasiskverbia į  gilesnius odos sluoksnius ir jose palieka plika akimi nematomas skylutes. Taip suaktyvinami odos regeneraciniai procesai ir kolageno gamybaKolagenas yra odos pamatinė medžiaga, kurios atsargoms pradėjus mažėti oda netenka savo elastingumo, putlumo ir pradeda formuotis raukšlės. Odos atnaujinimas naujos kartos lazeriu ypatingas ir tuo, kad aplink gydomą vietą esantys audiniai yra visiškai nepažeidžiami, todėl gijimas vyksta itin greitai.

„PIETŲ PERTRAUKOS PROCEDŪRA“

Ši lazerinė procedūra beveik nesukelia rizikos, po jos jaučiami tik minimalūs šalutiniai poveikiai (nedidelis paraudimas, odos kaitimas). Ji dažnai vadinama „pietų pertraukos procedūra“, kadangi yra visiškai neskausminga, jos metu jaučiama tik šiluma, trunka tik 30 minučių ir iš karto po procedūros galima sugrįžti į darbus, vairuoti, atlikti kasdienes veiklas.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

PROCEDŪRA GALIMA ATLIKTI

Veido srityje

Kaklo srityje

Pečių srityje

Dekolte srityje

Rankų srityje

GYDYMO EIGA

Mūsų specialistai, atsižvelgę į kiekvieno kliento individualią odos būklę ir pageidaujamą rezultatą, nustatys kelių odos atnaujinimo procedūrų prireiks ir kokiu dažnumu jas reikės atlikti. Veido atjauninimas, kai šalinami smulkūs trūkumai – įvairūs nedideli odos reljefo ir spalvos nelygumai, mažos raukšlės, sutraukiamos išsiplėtusios poros, tereikalauja 1–2 procedūrų. Esant didesnėms problemoms – gilioms raukšlės, strijoms, randams, gali prireikti iki 5 procedūrų. Procedūros kaina priklauso nuo gydomo ploto ir sprendžiamos problemos sudėtingumo.

PASIRUOŠIMAS IR KONTRAINDIKACIJOS

Odos atnaujinimas lazeriu nereikalauja jokio specifinio pasiruošimo. Dvi savaites prieš numatomą procedūrą nesideginkite saulėje arba soliariume, nenaudokite kosmetikos, kurios sudėtyje yra retinolio, neatlikite odos šveitimo procedūrų, atidėkite veido valymo su glikolio rūgštimi procedūras. Veido atjauninimas negali būti atliktas ant pažeistos odos. Odos atnaujinimas lazeriu nėra skausminga procedūra, tačiau po procedūros oda gali būti paraudusi, jautri. Būtina laikytis visų gydytojo rekomendacijų. Odos atnaujinimas – efektyvus ginklas prieš odos trūkumus, kurio kaina nesikandžioja.

5537_edited.jpg

PROCEDŪRŲ KAINOS

Kaklo srityje
150 €
Dekoltė srityje
150 €
Veido + kaklo srityse
350 €
Kaklo + dekoltė srityse
260 €
Veido + kaklo + dekoltė srityse
400 €
Plaštakų srityse
120 €
Veido srityje
250 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

Genesis atjauninimas kainos
bottom of page