top of page
waves_edited.jpg

JŪSŲ KOMFORTAS PROCEDŪROS METU

Intensyvaus šaldymo dėka, kapiliarų ir raudonio šalinimo procedūra yra itin komfortiška. Šalinant kraujagysles su Excel V+ lazeriu, nuskausminamasis kremas yra nereikalingas. Procedūros metu jausitės patogiai, oda švelniai sušils, nors jos viršutinis sluoksnis bus saugiai šaldomas.

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

VEIDO KAPILIARŲ/
RAUDONIO ŠALINIMAS

Naudojant pažangų Cutera Excel V lazerį ir mūsų kvalifikuotų gydytojų patirtį, mes siūlome naujausius ir efektyviausius sprendimus kapiliarų ir raudonio šalinimui lazeriu.

Thread-veins-shutterstock_1519520438-sca
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

VEIDO KAPILIARŲ IR RAUDONIO ŠALINIMAS LAZERIU:
Efektyvumas ir Komfortas

Lazerinės dermatologijos srityje veido kapiliarų ir raudonio šalinimas Cutera Excel V+ lazeriu yra pripažintas bene vienu iš efektyviausių būdų. Mes nuolat atnaujiname savo metodikas remdamiesi naujausiais moksliniais tyrimais, siekdami suteikti pacientams kokybišką ir saugų gydymą, garantuodami aukščiausio lygio rezultatus ir maksimalų komfortą.

LAZERINĖS DERMATOLOGIJOS PROGRESAS

Lazerinė dermatologija per pastaruosius dešimtmečius išgyveno milžinišką pažangą, suteikdama mums galimybę taikyti vis tikslesnius, efektyvesnius ir saugesnius sprendimus odos būklių gydymui.

 

Pasitelkus modernų Cutera Excel V lazerį, mes galime sunaikinti problemiškas odos sritis. Kraujagyslėse esantis oksihemoglobinas bei pigmentinėse dėmėse randamas melaninas efektyviai sugeria lazerio spindulį, todėl po gydymo pasiekiamas lūkesčius pranokstantis rezultatas – ne tik išnyksta raudonis,  išsiplėtusios kraujagyslės  ar pigmentinės dėmės, bet taip pat pagerėja odos struktūra, ji tampa stangresnė.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

PO PROCEDŪROS

Po procedūros oda bus paraudusi, dažniausiai paraudimas nežymus ir tai netrukdo grįžti prie kasdienės rutinos. Kitą dieną galimas nežymus patinimas, kuris netrunka ilgiau nei 1-2 dienas.

KIEK REIKĖS PROCEDŪRŲ

Kiekvienas pacientas yra unikalus, su skirtingais poreikiais, skirtingais odos pakitimais. Gydymo rezultatai gali kisti priklausomai nuo įvairių faktorių: gydomo ploto, odos storio, išsiplėtusių kraujagyslių skaičiaus bei jų dydžio, taip pat odos spalvos. Daugelio pacientų, kurių odoje yra mažai paviršinių kapiliarų, viena procedūra bus pakankama norimiems rezultatams pasiekti. Tačiau tiems, kurie kenčia nuo intensyvesnio veido raudonio su daugiau išsiplėtusių kapiliarų, gali prireikti nuo 1 iki 3 procedūrų. Siekiant ilgalaikių rezultatų, rekomenduojame atlikti palaikomojo gydymo procedūrą kartą per 2 metus.

ROŽINĖS SIMPTOMŲ MAŽINIMAS IR PROFILAKTIKA LAZERIU

Pasitelkus modernų Cutera Excel V lazerį, mes ne tik sunaikiname problemiškas odos sritis, bet ir teikiame pacientams galimybę profilaktiškai mažinti rožinės simptomus. Rožinė yra odos būklė, kuriai būdingas odos raudonis, išsiplėtę kapiliarai, padidėjęs jų kiekis. Lazerinis gydymas ne tik efektyviai pašalina šiuos simptomus, bet ir gali užkirsti kelią jų atsiradimui ateityje, tokiu būdu veikiama prevenciškai. Siekiant ilgalaikių rezultatų ir rožinės atkryčių prevencijos, rekomenduojame tęsti palaikomojo gydymo procedūras ir reguliariai konsultuotis su mūsų dermatologais.

5537_edited.jpg

KLINIKOS PACIENTŲ REZULTATAI

PROCEDŪRŲ KAINOS

Gydytojo dermatologo konsultacija šalinant kapiliarus ir raudonį
50 €
Nosies sparnelių srityje
70 €
Visos nosies srityje
90 €
Skruostų srityje
130 – 160 €
Smakro srityje
50 €
Viso veido raudonio šalinimas
250 €
Pavienių kapiliarų šalinimas veide
70 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520ph

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

kapiliru salinimo kainos
Plant Shadow

ROŽINĖS gydymo IR PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMO apžvalga

bottom of page