top of page
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited.png

KOSMETOLOGIJA

Untitled%20design%20(1)_edited.png
Untitled design (1).png

VIDINĖ HARMONIJA IR ESTETIKA

 

Unikalia technika atliekamas japoniškas terapinis masažas teigiamai veikia ne tik veido odą, bet taip pat padeda harmonizuoti emocinį bei dvasinį moters pasaulį. Būtent savo visapusiškumu šis terapinis masažas išsiskiria iš kitų veido odos puoselėjimo procedūrų. Puikūs rezultatai pasiekiami dėl masažo giluminio terapinio poveikio – nuslūgus įtampai bei giliai atsipalaidavus ženkliai pagerėja ir veido odos būklė.

SUBTILŪS PATOBULINIMAI BE INTERVENCIJŲ

 

Žavinga šypsena tinka kiekvienai moteriai. Atsipalaiduoti ir žavėti aplinkiniu savo šypsena dar paprasčiau, kai neabejojate dėl lūpų patrauklumo. Siekiant pasitikėti savimi ir nepriekaištingai atrodyti bet kurio metu gali pakakti subtilaus patobulinimo. Profesionaliai atliktas lūpų permanentinis makiažas subtiliai paryškina lūpų kontūrą ar suteikia sodresnę spalvą. Lūpos gali atrodyti putlesnės bei išraiškingesnės be intervencinių procedūrų ir lūpų formos korekcijos. 

GROŽIO SRITIES PROFESIONALAI

Skin Olympus grožio specialistų komandą sudaro aukštos kvalifikacijos profesionalai, kurie dėmesingai įsiklauso į klientų poreikius ir lūkesčius. Derinant holistinį požiūrį su įvaldytomis pažangiomis technologijomis pasiekiami puikūs rezultatai.

bottom of page