top of page
5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

ROŽINĖS GYDYMAS LAZERIU

Paraudę skruostai ar kitos veido sritys sukelia diskomforto jausmą. Veido rožinė (kuperozė) yra išties nemaloni odos būklė, nes tenka nuolat naudoti maskavimo priemones. Veido raudonio gydymas lazeriu yra vienintelis efektyvus ir saugus būdas pašalinti išsiplėtusius kapiliarus ir susigrąžinti odos skaistumą.

Skin Olympus klinikoje dirbanti grožio specialistų komanda dirba su pažangiomis lazerinėmis technologijomis. Čia kuperiozės gydymas lazeriu atliekamas greitai, efektyviai ir saugiai.

Skinolympus_081.jpg
waves_edited.jpg

EXCEL V LAZERIO GYDYMO GALIMYBĖS:

 • Skruostų ir viso veido raudonio šalinimas.

 • Išsiplėtusių kraujagyslių skruostų, nosies, nosies sparnelių, smakro srityje šalinimas.

 • Pigmentinių dėmių veido, dekoltė, pečių srityse šalinimas.

 • Strazdanų šalinimas.

 • Sergant rožine veido oda, ypač skruostai, ilgainiui tampa vis labiau raudonesni, gausėja kraujagyslių.

 • Šalinant kraujagysles šiuo lazeriu, oda tampa šviesesnė, mažiau sudirgsta, rečiau reikalingi vaistai.

 • Išsiplėtusių porų mažinimas, odos struktūros gerinimas, smulkių raukšlelių mažinimas.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

PAŽANGIAUSIA LAZERINĖ TECHNOLGIJA

Kuperozės gydymui naudojamas naujos kartos lazeris Cutera Excel V. Tai odą tausojantis, tačiau ypač tikslus ir veiksmingas įrenginys. Pažangiausia Cutera Excel V lazerinė estetinės medicinos technologija suteikia galimybes pasiekti pačių geriausių rezultatų – veido raudonio gydymas atliekamas tiksliai, saugiai ir efektyviai.

KAIP VEIDO RAUDONIS GYDOMAS LAZERIU?

Veido raudonis išryškėja dėl arti odos paviršiaus esančių kapiliarų išsiplėtimo. Veido rožinę gydant lazeriu šie kapiliarai yra sunaikinami. Lazerio skleidžiamus šviesos impulsus akumuliuoja kraujagyslėse esanti medžiaga, veikiant šilumai kraujagyslių sienelės netenka gyvybingumo ir išnyksta.

Skin Olipmus dirbantys aukštos kvalifikacijos gydytojai konsultacijos metu atlieka įdėmią apžiūrą ir įvertiną odos būklę bei kuperozės išplitimą. Kiekvienu atveju gydytojas parenka tinkamiausius lazerio parametrus, bangos ilgį ir gylį.

ĮTAKA ODOS STRUKTŪRAI

Kuperozės gydymas lazeriu ne tik panaikina išsiplėtusius kapiliarus, tačiau taip pat turi teigiamą poveikį bendrai odos būkle. Procedūros metu lygiagrečiai kaitinama derma (tikroji oda), taip aktyvuojamas ląstelių atsinaujinimo procesas bei paskatinamas natūralus kologeno išsiskyrimas. Dėl šios priežasties po rožinės gydymo lazeriu pagerėja veido odos struktūra, ji tampa stangresnė.

KOMFORTAS

Suplanuoti veido raudonio gydymo procedūrą itin paprasta, nes ji yra neskausminga, užtrunka vos 10-15 minučių ir išsyk galima grįžti į įprastą dienos rutiną.

Cutera Excel V lazeris pasižymi dideliu greičiu bei efektyviu vėsinimu, kas leidžia rožinės gydymo procedūra atlikti itin greitai, efektyviai ir neskausmingai. Paprastai, šalinant kraujagysles Excel V+ lazeriu nuskausminamasis kremas nebūna reikalingas. Procedūros metu gali būti jaučiamas odos kaitimas ar švelnus dilgčiojimas. Veido kaitimo pojūtis ar lengvas patinimas gali išlikti keletą valandų po procedūros. Šį minimalų diskomfortą pamiršite dar tos pačios dienos vakarą, o skaistesnė ir lygesnė veido oda džiugins ne vienus metus.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

KO TIKĖTIS?

Šalinant kraujagysles Excel V+ lazeriu nuskausminamasis kremas nereikalingas. Procedūros metu jausite, kaip oda sušyla, nors viršutinis sluoksnis šaldomas.

Po procedūros oda bus paraudusi, dažniausiai paraudimas nežymus ir tai netrukdo grįžti prie kasdienės rutinos. Kitą dieną galimas nežymus patinimas, kuris netrunka ilgiau nei 1–2 dienas. Po procedūros būtina saulės apsauga su SPF 30–50.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

 • Ar pašalinus apgamą jis ataugs?
  Neataugs, jei pašalinama ir apgamo šaknis. Jei vis dėlto atsitiko taip, kad apgamas ataugo, jis šalinamas pakartotinai.
 • Ar visus apgamus galima šalinti lazeriu?
  Tikrai ne visus apgamus galima šalinti lazeriu. Didžioji dalis yra tokių, kuriuos galima šalinti tik chirurginiu būdu. Lazeriu šalintini tik tam tikros rūšies apgamai (dermaliniai, papilomatoziniai).
 • Kaip atliekamas šalinimas ir kaip turėčiau elgtis po procedūros?
  Prieš apgamo šalinimą suleidžiamas nedidelis kiekis nuskausminamojo vaisto, kuris veikia vietiškai, todėl procedūros metu nieko nejausite.
 • Po procedūros paskiriamas antibakterinis tepalas, kurį reikia naudoti savaitę laiko.
  Du mėnesius po procedūros svarbu vengti ultravioletinių saulės spindulių, rekomenduojama naudoti apsaugą nuo saulės SPF 50. Nekrapštykite apgamo šalinimo vietos, nesistenkite anksčiau pašalinti šašo, dėl to gijimas gali tik pailgėti, jis turi pasišalinti pats.
Plant Shadow

ROŽINĖS gydymo IR PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMO apžvalga

5537_edited.jpg

PROCEDŪRŲ KAINOS

Rožinės gydymas
100 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

rozines gyd kaina
bottom of page