top of page
waves_edited.jpg

RYŠKUS REZULTATAS

Dėka skirtingų bangos ilgių derinio, šalinant plaukelius šiuo lazeriu, paveikiami ne tik paviršiniai, bet ir giliau esantys folikulai, o veikiamame plote esantys folikulai gauna pakankamą kiekį karščio, todėl jau po pirmos procedūros matomas ryškus rezultatas, po dviejų savaičių pastebėsit, kad ataugantys plaukai tesiog iškrenta.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

ALTERNATYVA ĮPRASTIEMS PLAUKŲ ŠALINIMO METODAMS

Įprasti plaukų šalinimo metodai, tokie kaip depiliacija vašku, kasdienis skutimasis, pešiojimas yra skausmingi, be to, jų efektas yra trumpalaikis, nes ilgainiui plaukeliai vis tiek atauga. Įprastais būdais šalinant plaukus dažnai nusiviliama ir dėl atsiradusios plaukų įaugimo problemos.

Šiuo metu grožio industrijoje yra siūloma vienintelis greitas, neskausmingas ir ilgalaikį rezultatą užtikrinantis plaukų šalinimo metodas –  lazerinis plaukų šalinimas arba kitaip dar žinoma kaip lazerinė depiliacija.

MEDIOSTAR® LAZERIS

Naudodami pažangias lazerines technologijas patyrę Skin Olympus grožio profesionalai pasiekia puikių rezultatų. Vilniuje Skin Olympus klinikoje plaukų šalinimui naudojamas inovatyvus, pažangiausias MeDioStar® lazeris. Tai lazeris, kurį renkasi lyderlaujančios klinikos pasaulyie.

Pažangi diodų technologija derina skirtingus bangos ilgius (810/940 nm), todėl procedūros metu veikiami ne tik plaukai, bet ir plauko folikulą maitinančios kraujagyslės. Tokiu būdu pasiekiama geriausių rezultatų, mat pašalinami ne tik tamsūs, bet ir šviesesni plaukai. Puikūs rezultatai pastebimi jau po pirmos procedūros.

1.png

XL MONOLITH RANKENA - ĮSPŪDINGAS PROCEDŪROS GREITIS!

Mes norime, kad plaukų šalinimo procedūroje praleistumėte mažiausiai laiko, nes ilsėtis ir atgauti jėgas galite mėgaudamiesi kobido masažu ilgesnį laiką. Mūsų specialistai turi unikalią galimybę lazerinę depiliaciją atlikti greitai ir komfortiskai pasitelkdami išskirtinio dydžio, pažangią XL Monolith rankeną. Šiame inovatyviame prietaise naudojamas „MeDioStar Monolith“ lazeris (Vokietija), kuris 2019 m. pelnė geriausio lazerio plaukeliams šalinti apdovanojimą.

Pažangi lazerinė įranga užtikrina dar greitesnę ir efektyvesnę plaukų šalinimo procedūrą, nes naudojant XL Monolith rankeną, vienu metu veikiamas didesnis odos plotas.

2.png

DAUGELIUI ŽMONIŲ PADIDĖJĘS PLAUKUOTUMAS YRA NE TIK KOSMETINĖ PROBLEMA, TAI TAIP PAT GALI NEIGIAMAI PAVEIKTI IR SAVIVERTĘ.

Įprasti plaukų šalinimo metodai, tokie kaip depiliacija vašku, kasdienis skutimasis, pešiojimas, ne tik skausmingi, bet ir neduoda trokštamų rezultatų – ilgainiui plaukeliai vis tiek atauga. Skutimas sukelia stresą odai, ilgainiui ji tampa šiurkšti, ataugantys plaukai stiprėja, o ir skusti tenka dažnai. Visais šiais būdais šalinant plaukus dažnai pastebima kita bėda – plaukų įaugimas. Pasaulio rinkoje šiuo metu siūloma vienintelė efektyvi alternatyva – plaukelių šalinimas lazeriu. Po lazerinės depliacijos užmiršite dėl įaugančių plaukeliu asirandancius spuogelius, oda taps lygi, svelni ir gloti.

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

PLAUKŲ
ŠALINIMAS LAZERIU

Užtikrinti odos lygumą ir pašalinti nepageidaujamus plaukus paprasta pasitelkiant pažangias technologijas. Plaukų šalinimas lazeriu – vienintelis efektyvus, greitas ir ilgalaikis būdas pasirūpinti nepriekaištingu odos glotnumu.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

EFEKTYVI APSAUGA

Šalinant plaukus lazeriu, labai svarbu, kad jis veiktų tik plaukus, bet nedirgintų odos. MeDioStar® lazeris pasižymi tuo, kad jo spindulius sugeria tik plauko melaninas, o odoje esantis melaninas lieka nepaveiktas. Patentuota aušinimo sistema užtikrina efektyvią odos apsaugą nuo nudegimų, pūslių, randų susidarymo ar pigmentacijos pasikeitimų.

Jei dvejojate ar plaukų šalinimas lazeriu yra jums tinkamas pasirinkimas, registruokitės konsultacijai ir gaukite išsamius kvalifikuotų specialistų atsakymus.

KAS SVARBU RENKANTIS LAZERĮ?

 • Kuo šviesesnis plaukas, tuo svarbiau tinkamai išsirinkti lazerį, kuriuo bus atliekama procedūra, nes ne visi lazeriai pakankamai gerai veikia šviesesnius plaukus.

 • Jei Jūsų oda tamsesnė, jei mėgstate saulę, tuomet svarbu išsiaiškinti, ar lazeris tinkamas plaukų šalinimui tamsesniam odos tipui. Taip išvengsite pigmentacijos pokyčių ir galėsite procedūras atlikti ir vasaros laikotarpiu.

Plant Shadow

VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI apie plaukų šalinimą lazeriu

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE LAZERINĘ DEPILIACIJĄ:

 • Ar pašalinus apgamą jis ataugs?
  Neataugs, jei pašalinama ir apgamo šaknis. Jei vis dėlto atsitiko taip, kad apgamas ataugo, jis šalinamas pakartotinai.
 • Ar visus apgamus galima šalinti lazeriu?
  Tikrai ne visus apgamus galima šalinti lazeriu. Didžioji dalis yra tokių, kuriuos galima šalinti tik chirurginiu būdu. Lazeriu šalintini tik tam tikros rūšies apgamai (dermaliniai, papilomatoziniai).
 • Kaip atliekamas šalinimas ir kaip turėčiau elgtis po procedūros?
  Prieš apgamo šalinimą suleidžiamas nedidelis kiekis nuskausminamojo vaisto, kuris veikia vietiškai, todėl procedūros metu nieko nejausite.
 • Po procedūros paskiriamas antibakterinis tepalas, kurį reikia naudoti savaitę laiko.
  Du mėnesius po procedūros svarbu vengti ultravioletinių saulės spindulių, rekomenduojama naudoti apsaugą nuo saulės SPF 50. Nekrapštykite apgamo šalinimo vietos, nesistenkite anksčiau pašalinti šašo, dėl to gijimas gali tik pailgėti, jis turi pasišalinti pats.

GREIČIAUSIAS, GALINGIAUSIAS IR SAUGIAUSIAS PLAUKŲ ŠALINIMAS DIODŲ LAZERIU JAU LIETUVOJE!

PLAUKŲ

ŠALINIMO

PASIŪLYMAS

moterims

Ypatingos nuolaidos plaukų šalinimo lazeriu procedūroms iki -50%!

PLAUKŲ

ŠALINIMO

PASIŪLYMAS

vyrams

Ypatingos nuolaidos plaukų šalinimo lazeriu procedūroms iki -50%!

5537_edited.jpg

PLAUKŲ ŠALINIMO KAINOS

PASIRINKITE KATEGORIJĄ KAINOMS PERŽIŪRĖTI

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520ph

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

bottom of page