top of page
waves_edited.jpg

KOJŲ KRAUJAGYSLIŲ ECHOSKOPIJA

Ultragarsinis kojų kraujagyslių tyrimas (echoskopija) yra svarbiausias ištyrimo metodas, leidžiantis įvertinti kojų kraujagyslių būklę bei laiku diagnozuoti varikozę ir kitas kraujagyslių ligas. Kojų venų echoskopija yra neinvazinis, visiškai neskausmingas ir jokio pasiruošimo nereikalaujantis tyrimas. Jo metu pastebimi net nežymūs kojų kraujagyslių pakitimai bei dariniai, kuriuos aptikus laiku galima parinkti tinkamą gydymo metodą ir išvengti tolesnio ligos progresavimo.

 

Paprastai kojų venų echoskopiją paskiria kraujagyslių chirurgas, konsultacijos metu pastebėjęs pakitimus. Tyrimą ultragarsu privaloma atlikti prieš kojų kapiliarų šalinimą lazeriu ir išsiplėtusių kojų  venų operaciją. Rizikos grupėje esantiems asmenims rekomenduojama tirtis profilaktiškai ir kojų venų echoskopiją atlikti kartą per metus.  Kuo ankstesnėse stadijose bus diagnozuotos kojų venų ligos, laiku pritaikytos profilaktinės priemonės, tuo didesnė tikimybė, kad išvengsite intervencinių gydymo būdų ateityje.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited
DSC_0634copy (1).jpg

Džiaugiamės, kad mūsų klinikoje galime pasirūpinti net tik Jūsų kojų grožiu, bet ir jų sveikata.

Esame įsipareigoję teikti aukščiausios kokybės paslaugas, todėl komanda sudaryta iš savo srities profesionalų mums yra prioritetas.

 

Med. m. dr. INGRIDA AŠAKIENĖ savo išskirtinę profesinę patirtį įgijo dirbdama didžiausiose ligoninėse. Dr. I. Ašakienė yra aukštos kvalifikacijos specialistė, turinti didelę patirtį kojų kraujagyslių ligų srityje. Didžiąją dalį savo laiko ji skiria atlikdama sudėtingas operacijas ir teikdama asmenines konsultacijas, siekdama užtikrinti geriausią įmanomą pacientų priežiūrą.

Kadangi ne visos išsiplėtusios kojų kraujagyslės gali būti pašalintos tradicinėmis operacijomis, dr. I. Ašakienė, siekdama suteikti pacientams efektyviausias ir mažiausiai invazines gydymo galimybes, pasirinko pažangiausias technologijas, skirtas paviršiniam „voratinkliniam“ kraujagyslių tinklui kojose šalinti. Šis metodas yra mažiau invazinis ir leidžia greičiau atsigauti po procedūros, suteikiant puikių estetinių rezultatų.

 

Kiekvieno paciento priežiūra prasideda nuo išsamaus echoskopinio kojų kraujagyslių tyrimo, kurio metu nustatomi galimi pakitimai. Remiantis tyrimo rezultatais, sudaromas asmeninis gydymo planas, atsižvelgiant į paciento būklę, lūkesčius ir gydymo tikslus. Mūsų tikslas – ne tik pasiekti geriausius gydymo rezultatus, bet ir suteikti išsamias rekomendacijas bei palaikymą viso gydymo proceso metu.

KAS LEMIA KAPILIARŲ IR DIDESNIŲ KRAUJAGYSLIŲ IŠSIPLĖTIMĄ?

Daugelis moterų norėtų tinkamai pasirūpinti kojomis ir išvengti kraujagyslių išsiplėtimo problemos. Vis dėlto, kapiliarai gali išryškėti dėl daugelio veiksnių, kuriuos ne visada įmanoma kontroliuoti. Odos paviršiuje esančios kraujagyslės gali išryškėti ir po nudegimo saulėje, nušalimo ar didelio fizinio krūvio. Kojų kraujagyslių išsiplėtimui taip pat gali turėti įtakos vidaus organų ligos bei nėštumas. Nesvarbu, dėl kokios priežasties ar jų kompleksinio poveikio ant kojų išryškėjo kraujagyslės – kapiliarų šalinimas lazeriu yra patikimas problemos sprendimas.

KOJŲ KRAUJAGYSLIŲ IR KAPILIARŲ ŠALINIMAS lazeriu - PAŽANGI NEINVAZINĖ PROCEDŪRA

Siekiant pašalinti kojų odoje išryškėjusias kraujagysles jau ne vienus metus naudojamos lazerio technologijos. Specialistas pagal kraujagyslės dydį, gylį ir kitus parametrus parenka tinkamiausią lazerį bei jo spindulio ilgį. Kraujagyslėse esantis oksihemoglobinas sugeria kraujagyslę veikiančio lazerio šviesą. Procedūros metu kraujagyslių sienelės įkaista, susitraukia, sulimpa ir užanka, tokiu būdu išsiplėtę kapiliarai panaikinami nepažeidžiant aplinkinių audinių.

 

Kraujagyslių ir kapiliarų šalinimas lazeriu yra neskausminga neinvazinė procedūra, tačiau dalis pacientų patiria dilgčiojimą ar deginimo jausmą.

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

KOJŲ KRAUJAGYSLIŲ TYRIMAS ir GYDYMAS

Pastebėjus ant kojų išryškėjusias kraujagysles ir kapiliarus, moterims dažnai kyla nerimas ne tik dėl kūno estetikos, bet ir dėl savo sveikatos būklės. Verta nepamiršti rizikos, kad delsimo kaina gali būti išsiplėtusių kraujagyslių būklės progresavimas. 

DSC_5988.jpg
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

BŪTINA ŽINOTI:

 • Norimam efektui pasiekti gali reikėti 1–4 procedūrų lazeriu.

 • Po kojų kraujagyslių ir kapiliarų šalinimo lazeriu rekomenduojama mažiausiai mėnesį dėvėti profilaktines kompresines kojines, visuomet – stovint, vaikštant, sėdint.

 • Mėnesį vengti intensyvaus fizinio krūvio, nekelti sunkių daiktų, nesilankyti pirtyje.

 • Po procedūros šalinamos kraujagyslės (ypač stambios) kurį laiką vis dar gali būti matomos, taip yra todėl, kad sulipus kraujagyslių sienelėms reikia laiko organizmui jas pašalinti. Tai gali užtrukti 1–3 mėnesius. 

 • Jei sergate kojų venų varikoze arba Jūsų šeimoje tėvai turėjo išsiplėtusias kojų venas, pirmiausia rekomenduojama pasikonsultuoti su kraujagyslių chirurgu dėl galimos giliųjų venų patologijos.

Neinvazinei lazerinei kraujagyslių ir kapiliarų šalinimo procedūrai nereikia specialaus pasiruošimo. Rekomendacijų nesilaikymo kaina gali būti ilgesnis gijimo procesas bei pigmentinių dėmių atsiradimas. 

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

 • Ar pašalinus apgamą jis ataugs?
  Neataugs, jei pašalinama ir apgamo šaknis. Jei vis dėlto atsitiko taip, kad apgamas ataugo, jis šalinamas pakartotinai.
 • Ar visus apgamus galima šalinti lazeriu?
  Tikrai ne visus apgamus galima šalinti lazeriu. Didžioji dalis yra tokių, kuriuos galima šalinti tik chirurginiu būdu. Lazeriu šalintini tik tam tikros rūšies apgamai (dermaliniai, papilomatoziniai).
 • Kaip atliekamas šalinimas ir kaip turėčiau elgtis po procedūros?
  Prieš apgamo šalinimą suleidžiamas nedidelis kiekis nuskausminamojo vaisto, kuris veikia vietiškai, todėl procedūros metu nieko nejausite.
 • Po procedūros paskiriamas antibakterinis tepalas, kurį reikia naudoti savaitę laiko.
  Du mėnesius po procedūros svarbu vengti ultravioletinių saulės spindulių, rekomenduojama naudoti apsaugą nuo saulės SPF 50. Nekrapštykite apgamo šalinimo vietos, nesistenkite anksčiau pašalinti šašo, dėl to gijimas gali tik pailgėti, jis turi pasišalinti pats.
DSC_5894.jpg

KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGO KONSULTACIJA

Dažniausiai į kraujagyslių chirurgą kreipiasi moterys, susirūpinusios dėl neestetiškai atrodančių, išsiplėtusių kojų venų, kraujagyslių bei kapiliarų. Išties, neapdairu laukti, kol problema išsispręs savaime, nes netaikant gydymo kojų kraujagyslių išsiplėtimas tikrai neišnyks, o kaip tik gali progresuoti, sukeldamas dar daugiau diskomforto. Kaip tik todėl derėtų kreiptis į kraujagyslių specialistą vos tik pastebėjus pirmuosius kojų kraujotakos sutrikimo požymius.

Kreipkitės į kraujagyslių chirurgą pastebėjus pirmuosius nerimą keliančius ženklus:

 • Paviršinių kraujagyslių išsiplėtimas ar mazgai

 • Vakarais jaučiamas didelis kojų nuovargis bei tinimas

 • Nuolat kojose jaučiamas sunkumo jausmas ir diskomfortas

 • Naktimis jaučiami neramių kojų sindromo simptomai

 • Dažnai kojas traukia mėšlungis

Ypač atidžiai kojų būklę turėtų stebėti, rizikos grupei priklausančios moterys, kurių amžius virš 50 metų.

kraujagysliu tyr ir gyd kanos
5537_edited.jpg

KLINIKOS PACIENTŲ REZULTATAI

PROCEDŪRŲ KAINOS
'Gintarinės vasaros' akcija –15% NUOLAIDA

70 €
Gydytojo kraujagyslių chirurgo konsultacija
AKCIJA  60 €
45 €
Gydytojo kraujagyslių chirurgo pakartotinė konsultacija
(nepraėjus 6 mėn. po pirminės konsultacijos)
AKCIJA  39 €
65 €
Kojų kraujagyslių ultragarsinis tyrimas (echoskopija)
AKCIJA  56 €
Gydytojo kraujagyslių chirurgo konsultacija su kraujagyslių ultragarsiniu tyrimu (echoskopija)
130 €
AKCIJA  111 €
Pavienių išsiplėtusių kojų kapiliarų šalinimas iki 10
2
120 €
25 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 10 impulsų
50 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 30 impulsų
75 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 50 impulsų
135 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 100 impulsų
200 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 150 impulsų
250 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 200 impulsų
300 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 250 impulsų
360 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 300 impulsų
* Cutera excel V lazerių platforma generuoja du skirtingus spindulius -  Nd:YAG 1064 nm ir 532 nm. Šio ilgio spinduliai yra tinkamiausi kraujagyslių šalinimui. 


 

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

bottom of page