top of page
White%2520Marble_edited_edited.png
kolona forma-01.png

KARPŲ
ŠALINIMAS:

Inovatyvūs ir Efektyvūs Metodai Jūsų Odos Sveikatai. Daugelis bent kartą gyvenime yra susidūręs su šia nemalonia, neestetiškai atrodančia problema. Karpa - tai virusinis odos darinys. Jas sukelia žmogaus papilomos virusas (ŽPV), o užsikrečiama kontaktiniu būdu. Ir nors karpos gali būti užsispyrusios taikant gydymą, laimei, dabar yra inovatyvių ir efektyvių būdų joms naikinti.

B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

IŠSAMI INFORMACIJA

AdobeStock_299453933-scaled.jpeg
waves_edited.jpg

INDIVIDUALIZUOTAS KARPŲ GYDYMAS

Prieš karpų šalinimą, gydytojas parinks būtent Jums tinkamiausią gydymą, paaiškins kaip jis bus atliekamas.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

PAŽANGIOS KARPŲ GYDYMO TECHNOLOGIJOS

Mūsų klinika siūlo pažangias karpų šalinimo technologijas, kurios užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę bei individualizuotą požiūrį į kiekvieną pacientą.  Turėdami platų gydymo pasirinkimo spektrą, galime pasiūlyti geriausią sprendimą kiekvienam, atsižvelgami į amžių, karpų skaičių, vietą, dydį.

Skin Olympus klinikoje profesionalūs gydytojai dermatovenerologai taiko net 5 gydymo būdus: Nd:YAG lazeriu, CO2 lazeriu, elektrokauteriu, krioterapija ir rūgštimi.

1. Karpų šalinimas Nd: YAG lazeriu

Tai naujausias karpų šalinimo metodas ir jis turi didesnį sėkmingo rezultato rodiklį, nei kiti metodai. Taikant šį gydymą – mažesnė randų susidarymo tikimybė. Gydymas šiuo lazeriu taip pat efektyviai naikina ir ŽPV viruso DNR, todėl yra didesnė tikimybė, kad rezultatą pasiekti pavyks greičiau ir karpos neatsinaujins.

2. Karpų šalinimas CO2 lazeriu

Šis lazeris yra puikus metodas sunkiai gydymui pasiduodančioms, atsinaujinančioms karpoms. Tai anglies dioksido lazeris, kuris pasižymi dideliu tikslumu. Lazerio spindulys veikia kaip šviesos skalpelis, kuriuo karpa yra išpjaunama, o kraujagyslės, kurios ją maitino - sunaikinamos. Naudojant šį gydymo metodą šalinimas atliekamas preciziškai, minimizuojamas kraujavimas, tačiau didesnė tikimybė, kad liks randas.  

kids wart-2.png
6 cryopen envirronement famous grey_PhysCamera018 O+.jpg
Cryo-Pen-1-2_edited.jpg

3. Karpų šalinimas azotu - krioterapija CryoPen

Kitaip šis metodas vadinamas krioterapija. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti naujieną Lietuvoje - CryoPen įrenginį. CryoPen naudojamas skystas azoto oksidas leidžiamas per itin mažą ertmę užšaldo karpą, galiausiai ją sunaikindamas. Dėl išskirtinių CryoPens antgalių šis gydymas yra labai tikslus, todėl procedūrą galima atlikti preciziškai ir saugiai.

4. Karpų šalinimas rūgštimi

Šį metodą pacientai dažnai taiko namuose. Tačiau dėl netinkamo karpos paruošimo prieš rūgšties tepimą, dėl klaidingo vertinimo ar gydymas baigtas, dažnai šis gydymo būdas būna nesėkmingas.  Gydytojo kabinete karpos naikinimas rūgštimi pacientams yra labiau priimtinas, nes nėra skausmingas, ypač vaikams. Rezultatai taip pat yra daug geresni, nei gydant patiems namuose, nes karpa prieš rūgšties naudojimą yra tinkamai paruošiama.

5. Karpų šalinimas vaikams

Mūsų klinikoje ypatingas dėmesys skiriamas ir mažiausiems pacientams. Suprantame, kad vaikų gydymas reikalauja švelnumo ir kantrybės, todėl užtikriname, kad karpų šalinimas būtų kuo mažiau keliantis stresą. Gydytojai dažniausiai renkasi gydymą rūgštimi arba skystu azotu, kurį mažieji toleruoja lengviau, nes dažniausiai žiūri į tai kaip į jau matytą eksperimentą.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited
Karpos struktura-01.png

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

 • Ar pašalinus apgamą jis ataugs?
  Neataugs, jei pašalinama ir apgamo šaknis. Jei vis dėlto atsitiko taip, kad apgamas ataugo, jis šalinamas pakartotinai.
 • Ar visus apgamus galima šalinti lazeriu?
  Tikrai ne visus apgamus galima šalinti lazeriu. Didžioji dalis yra tokių, kuriuos galima šalinti tik chirurginiu būdu. Lazeriu šalintini tik tam tikros rūšies apgamai (dermaliniai, papilomatoziniai).
 • Kaip atliekamas šalinimas ir kaip turėčiau elgtis po procedūros?
  Prieš apgamo šalinimą suleidžiamas nedidelis kiekis nuskausminamojo vaisto, kuris veikia vietiškai, todėl procedūros metu nieko nejausite.
 • Po procedūros paskiriamas antibakterinis tepalas, kurį reikia naudoti savaitę laiko.
  Du mėnesius po procedūros svarbu vengti ultravioletinių saulės spindulių, rekomenduojama naudoti apsaugą nuo saulės SPF 50. Nekrapštykite apgamo šalinimo vietos, nesistenkite anksčiau pašalinti šašo, dėl to gijimas gali tik pailgėti, jis turi pasišalinti pats.
DSC_2857.jpg

INOVACIJOS MŪSŲ KLINIKOJE!

Mes didelį dėmesį skiriame naujausioms technologijoms.

 

Investuojame į pažangiausias įrangas ir mokymus, kad galėtume pasiūlyti pacientams efektyviausius ir naujausius gydymo metodus.

 

Klinikos aplinkoje visada jausitės ramūs, žinodami, kad esate aukščiausios klasės specialistų rankose, kurie naudojasi pačiomis moderniausiomis priemonėmis.

KLINIKOS PACIENTŲ REZULTATAI

5537_edited.jpg

PROCEDŪRŲ KAINOS

Karpos šalinimas rūgštimi 
25 €
Papildomos karpos šalinimas rūgštimi
10 €
Karpos šalinimas skystu azotu CryoPen
49 €
Papildomos karpos šalinimas skystu azotu
25 €
Karpos paruošimas prieš procedūrą 
15 €
Papildomos karpos paruošimas prieš procedūrą
10 €
Karpos šalinimas lazeriu
65 €
Papildomos karpos šalinimas lazeriu
58 €
Kondilomos šalinimas lazeriu
79 €
Daugybinių kondilomų šalinimas – iki 10 vnt.
289 €
Daugybinių kondilomų šalinimas 10 – 20 vnt.
389 €
Apgamų šalinimas
nuo 40 €
Gydytojo dermatologo konsultacija su dermatoskopija, šalinant karpą, vietinė nejautra DOVANA
0 €
50 €

Mes specializuojamės ne tik karpų šalinime, bet ir kitų odos darinių, tokių kaip papilomos, keratozės, apgamai, ksanteliazmos, moliuskai gydyme. Daugiau apie tai skaitykite APGAMŲ ŠALINIMAS

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
Karpu salinimo kainos
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

bottom of page