top of page
waves_edited.jpg

KIEK REIKIA PROCEDŪRŲ?

Odos audinių atkūrimas yra pasiekiamas vos po dviejų procedūrų, kurias, pagal individualius odos poreikius, rekomenduojama atlikti po dviejų savaičių arba po mėnesio. Priklausomai nuo odos senėjimo lygio, galima pakartoti dar vieną papildomą procedūrą po dviejų mėnesių. Vėliau procedūrų ciklas kartojamas kas pusę metų.

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

PROFHILO® 5 JAUNYSTĖS TAŠKŲ INJEKCIJOS

Injekcijos su Šveicarijoje gaminamu ir patentuotą technologiją turinčiu PROFHILO® užpildu yra skirtos atkurti odos stangrumą, elastingumą ir drėgmę.

1_edited.jpg
apacia

MODERNUS ATJAUNINIMO BŪDAS

Šis modernus odos atjauninimo būdas unikalus tuo, kad vienos procedūros metu pakanka atlikti tik 5 injekcijas į tam tikrus taškus kiekvienoje veido pusėje, o rezultatai tiesiog stulbina!

ATLIEKANT PROCEDŪRĄ

Atliekant šią procedūrą yra suleidžiama patentuota didelės koncentracijos PROFHILO® hialurono rūgštis, kuri padeda stabdyti odos senėjimo procesą, atkuria jos stangrumą, elastingumą, oda įgauna spindesį, tampa skaistesnė ir yra nuolat drėkinama. Procedūra gali būti atliekama veido arba kaklo odai.

virsus

KIEK LAIKO UŽTRUNKA PROCEDŪRA IR KAIP JAI PASIRUOŠTI?

Viena procedūra užtrunka vos 20 minučių, tad tai gali būti puiki „pietų pertraukos“ procedūra skubantiems. Po procedūros galite iškart grįžti į darbus ar savo įprastą dienotvarkę.

 

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai taip pat nereikia, tik turėkite omeny, kad procedūros dieną patartina vengti alkoholio, didesnio fizinio krūvio, negalima gulėti karštoje vonioje ar lankytis pirtyje.

 

Procedūra neatliekama nėščiosioms ir krūtimi žindančioms moterims.

5537_edited.jpg

PROCEDŪROS KAINA

5 jaunystės taškų injekcijos (Profhillo) procedūra
240 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
virsus

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

pofhillo kaina
bottom of page