top of page
5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png

PAAKIŲ KOREKCIJA 

B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

Pajuodę ir įdubę paakiai yra ne tik vyresnių žmonių problema, su ja vis dažniau susiduriama ir jauname amžiuje. Paakių oda labai plona ir jautri, ji išduoda, ar esame pavargę, ar per ilgai žiūrėjome į kompiuterio ekraną, o gal blogai miegojome naktį. Tamsių ir įdubusių paakių korekcija gali padėti susigrąžinti žvalų žvilgsnį ir sveikai atrodančią odą.

Untitled design (2).png
waves_edited.jpg

REZULTATAI

Teigiamas efektas matomas iš karto po procedūros, tačiau galutinis rezultatas išryškėja maždaug po 2 savaičių, kai hialurono rūgštis tolygiai pasiskirsto ir oda būna pilnai atsigavusi po injekcijos. Paakių korekcijos efektas gali išsilaikyti iki  2 metų, priklausomai nuo individualių organizmo savybių.

apacia

PAAKIŲ KOREKCIJA UŽPILDAIS

Hialurono rūgšties užpildai ne tik efektyviai gydo raukšles, suteikia odai spindesio, elastingumo ir stangrumo, padeda koreguoti veido ovalą, bet ir gali būti naudojami paakių korekcijai.  Įdubusių paakių korekcija hialurono rūgštimi vertinama ir mėgstama dėl keleto priežasčių – jos patraukli kaina, nereikia chirurgo skalpelio įsikišimo, iš karto galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Be to, hialuronas – natūraliai organizme aptinkama rūgštis, todėl paakių korekcija praktiškai nesukelia arba išvis nesukelia jokių šalutinių reiškinių.

NESUDĖTINGA PROCEDŪRA

Tamsių ir įdubusių paakių korekcija nėra sudėtinga procedūra, jos metu į audinių apimtis praradusias vietas suleidžiamas hialurono rūgšties užpildas, kuris primena klampų, bespalvį gelį. Užpildas yra atsparus deformacijoms, padeda lengvai sukurti norimo tūrio apimtį, oda atrodo pamaitinta ir atjaunėjusi. Paakių korekcija trunka nuo 30 minučių iki 1 valandos, įskaitant gydytojo konsultaciją.  Kiek laiko truks procedūra ir kokia bus jos kaina, priklauso nuo pageidaujamų rezultatų ir esamos problemos sudėtingumo.

NESKAUSMINGA

Įdubusių paakių korekcija nėra skausminga procedūra, jos metu vietos, į kurias planuojama leisti užpildą, yra patepamos nuskausminamuoju kremu, todėl pacientas procedūros metu jaučia tik lengvą dilgčiojimą. 

virsus

PASIRUOŠIMAS IR KONTRAINDIKACIJOS

Įdubusių paakių korekcija nereikalauja jokio specialaus pasiruošimo, tačiau prieš procedūrą nerekomenduojama lankytis soliariume ar degintis saulėje, vartoti kraują skystinančius medikamentus, kosmetikos priemonių su vitaminu C. Po procedūros dūrio vietose oda gali būti šiek tiek paraudusi ir patinusi, tačiau šie šalutiniai požymiai praeina per kelias valandas, retesniais atvejais – užtrunka dieną ar dvi. Po procedūros rekomenduojama bent savaitę nesimėgauti saulės voniomis, kaitintis pirtyje ar saunoje.

KLINIKOS PACIENTŲ REZULTATAI

5537_edited.jpg

PROCEDŪROS KAINA

Paakių korekcija
350 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
virsus

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

paakiu kor kaina
bottom of page