top of page
5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png

LŪPŲ FORMOS KOREKCIJA 

B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

Apie gražias lūpas svajoja kiekviena moteris, tačiau gamta ne visas jomis apdovanojo. Be to, bėgant metams, žmogaus lūpos keičiasi – susiaurėja, lūpų kontūras tampa ne toks išraiškingas, aplink lūpas atsiranda smulkių raukšlelių. Lūpų putlinimas ir lūpų korekcija gali padėti išspręsti šias estetines problemas išsaugant natūralią lūpų išvaizdą.

Skinolympus_149.jpg
waves_edited.jpg

PROCEDŪROS EIGA

Lūpų didinimas ar lūpų formos korekcija prasideda nuo konsultacijos, aptariama, kokio rezultato pacientas norėtų. Kadangi aplink lūpas yra labai daug nervų galūnėlių, prieš lūpų putlinimą lūpos patepamos vietinio poveikio nuskausminamuoju kremu, kuris sumažina nemalonius pojūčius, po to gydytojas į reikiamas vietas plonu švirkštu suleidžia hialurono rūgšties užpildą. Lūpų putlinimas hialuronu trunka apie 15 min., o procedūros kaina yra draugiška piniginei. Norint pasiekti geriausią rezultatą, lūpų putlinimas ar lūpų kontūro korekcija turėtų būti atlikta 1–2 kartus. Lūpų putlinimas pakartotinai rekomenduojamas atlikti 1 kartą per metus.

apacia

LŪPŲ KOREKCIJA HIALURONO RŪGŠTIMI

Lūpų putlinimas hialuronu – viena populiariausių estetinės dermatologijos procedūrų visame pasaulyje, ji žavi savo kaina, greitu atlikimu ir iš karto matomais rezultatais. Lūpų didinimas gali padėti išspręsti problemas, kurios atsiranda senstant, nes hialurono rūgšties organizmas pradeda gaminti mažiau,  lūpos praranda putlumą bei apimtį. Lūpų korekcija hialurono rūgštimi gali padidinti lūpų apimtį, pakoreguoti jų formą bei struktūrą.

 

Procedūrai naudojama hialurono rūgštis, savo konsistencija primenanti klampų gelį, kuris tolygiai pasiskirsto po oda Taip padidinama lūpų apimtis, o oda yra intensyviai drėkinama, todėl jos mažiau skilinėja ir sausėja. Lūpų putlinimas hialuronu lūpoms suteikia itin natūralią ir subtilią išvaizdą. Be to, lūpų putlinimas patempia aplink esančią odą, todėl akivaizdžiai sumažėja aplink lūpas esančios raukšlės.

HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJŲ TOLERAVIMAS

Lūpų putlinimas – procedūra, dėl kurios rezultato dažniai baiminamasi, tačiau užpildą sudaro aukštos kokybės hialurono rūgštis, kuri sintezuojama ir žmogaus organizme. Visi klinikoje naudojami užpildai yra moksliškai ištirti ir sertifikuoti, todėl alerginių reakcijų tikimybė nedidelė, tačiau pacientas privalo gydytoją informuoti apie tai, ar yra kažkam alergiškas. Lūpų korekcija taip pat nerekomenduojama nėščiosioms ir nėštumą planuojančioms moterims.

virsus

KONTRAINDIKACIJOS

Lūpų korekcija gali būti atlikta be išankstinio pasiruošimo, tačiau reikia žinoti, kad po procedūros lūpos gali patinti, parausti, gali atsirasti nedidelės mėlynės, tačiau tai trumpalaikiai reiškiniai, kurie praeina per kelias dienas.

KLINIKOS PACIENTŲ REZULTATAI

5537_edited.jpg

PROCEDŪROS KAINA

Lūpų formos korekcija hialurono rūgšties užpildu
nuo 210 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
virsus

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

lupu injekciju kainos
bottom of page