top of page
waves_edited.jpg

STANGRESNĖ IR ELASTINGESNĖ VEIDO ODA

Pirminis japoniško terapinio masažo tikslas yra visapusiškas atpalaidavimas bei balanso atstatymas. Rafinuotas ir subtilus masažas veikia tiek fiziniu, tiek emociniu bei dvasiniu lygmeniu. Drauge su atslūgstančia įtampa išryškėja pozityvus poveikis veido odai. Atpalaidavus veido bei aplinkinius raumenis ir suaktyvinus mikrocirkuliaciją, normalizuojamas odos drėgmės ir riebalų balansas, pagerėja odos aprūpinimas vandeniu bei visomis reikalingomis medžiagomis, taip pat stimuliuojami toksinų šalinimo procesai.

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

JAPONIŠKAS
TERAPINIS
VEIDO MASAŽAS

Holistinis požiūris į žmogų bei visapusiškai harmonizuojantis poveikis japonišką terapinį veido masažą išskiria iš kitų veido odos puoselėjimo procedūrų. Apjungus fizinę, emocinę ir dvasinę patirtį pasiekiama lūkesčius pranokstančių rezultatų – pagerėja veido odos būklė, nuslūgsta įtampa bei patiriamas gilus atsipalaidavimas.

DSC_4181.jpg
apacia

PATYRĘ MEISTRAI

Japoniškas terapinis masažas atliekamas unikalia technika, kuri reikalauja itin tikslių pirštų ir plaštakų judesių. Plastišką rankų šokį primenančio masažo metu lengvas glostymas keičiamas švelniu maigymu ir tempimu, technikas papildant  atsargiu spaudimu ir gilias vibracijas skleidžiančiu stuksenimu. Rafinuotos technikos specialistai mokosi pas žinomiausius japoniško terapinio masažo meistrus, siekdami ne tik tiksliai atkartoti ypatingas masažo technikas, bet ir perimti žinias apie holistinį individualų požiūrį į kiekvieną klientą.

DĖMESYS VEIDUI, KAKLUI IR DEKOLTĖ SRIČIAI

Nors masažas vadinamas terapiniu veido masažu, harmonizuojantis ir giliai atpalaiduojantis poveikis pasiekiamas skiriant dėmesį kur kas platesnei zonai. Masažo metu didelis dėmesys koncentruojamas ne tik veidui, bet ir dekoltė, kaklo, pečių ir skalpo audinių atpalaidavimui ir stimuliavimui. Švelniai spaudžiant tam tikrus refleksogeninius taškus  veido,  skalpo srityje, balansuojama viso organizmo būklė.

virsus

JAPONIŠKAS TERAPINIS
MASAŽAS

Pasižymi efektyviu anti-aging poveikiu. Po masažo pastebimas veido odos būklės pagerėjimas:

  • Padidėja odos stangrumas ir elastingumas,

  • Pastebimas liftingo efektas,

  • Sumažėja raukšlelių gilumas,

  • Oda tampa skaistesnė, gyvybinga.

Holistinė masažo technika veikia psichoemociniu lygmeniu, švelniai atpalaiduoja visą kūną, sumažina įtampą, gerina nuotaiką ir bendrą savijautą.

JAPONIŠKO TERAPINIO MASAŽO KURSAS

Siekiant ilgalaikio efekto bei giluminio poveikio rekomenduojama atlikti japoniško terapinio masažo kursą: 5-10 masažų kas 3-4 dienas. Vėliau šiuo masažu pasilepinkite pagal poreikį 1-2 kartus per mėnesį.

5537_edited.jpg

PROCEDŪROS KAINA

Kobido masažas (60 min.)
65 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
Kobido masažų kursas 5 kartai
300 €
virsus

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

kobido
bottom of page