top of page
waves_edited.jpg

TINKAMAI DRĖKINAMA oda

Drėkinančios veido procedūros atstato odos drėgmės balansą bei stiprina natūralų jos atsparumą neigiamiems veiksniams. Giliai sudrėkinus odą išlygėja smulkios raukšlės bei atkuriamas odos stangrumas. Oda įgauna daugiau elastingumo bei gyvybingumo.

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

DRĖKINANČIOS
VEIDO
PROCEDŪROS

Tik palaikant tinkamą odos drėgmės balansą, ji išliks jaunatviška, gyvybinga bei elastinga. Išsausėjusi oda netenka sveikos išvaizdos, papilkėja, tampa jautresnė ir dirglesnė, o taip pat gali atsirasti nemalonus tempimo ar net perštėjimo pojūtis. Verčiau nelaukti, kol odos būklė ims kelti nerimą ir reguliariai pasilepinti giliai drėkinančiomis veido procedūromis.

shutterstock_656135914.jpg
apacia

ODA NUOLAT NETENKA DRĖGMĖS

Veido odą nuolatos veikia tiek vidiniai organizmo procesai, tiek nepalankūs išorės veiksniai. Oda gali netekti drėgmės dėl sauso patalpų oro, šalčio lauke, o taip pat dėl kaitros ir žalingo UV saulės spindulių poveikio. Drėgmės balansas gana dažnai sutrikdomas naudojant odos poreikių neatitinkančias kosmetikos priemones. Veido odos būklė taip pat gali būti paveikta netaisyklingos mitybos, per mažai išgeriant vandens, patiriamo streso ar nuovargio. Vargu ar įmanoma kontroliuoti visus dalykus, kurie gali paskatinti odos drėgmės netekimą, kaip tik todėl drėkinančios procedūros yra reikalingos ištisus metus, visiems odos tipams.

INDIVIDUALIUS ODOS POREIKIUS ATITINKANTI PROCEDŪRA

Skin Olympus klinikoje dirbantys aukštos kvalifikacijos grožio specialistai dėmesingai įvertina odos būklę ir rekomenduoja konkrečiu atveju tinkamiausią drėkinančią procedūrą. Dehidratuotai odai gali būti reikalinga intensyviai drėkinanti, odos drėgmės balansą atkurianti procedūra ar visas jų kursas.

Drėkinanti ir skaistinanti veido procedūra sugrąžins odai sveiką išvaizdą bei puikiai tinka, kai siekiama švytėjimo efekto. Reguliariai atliekama profesionali veido odos drėkinimo procedūra leis palaikyti puikią odos būklę.

virsus

PASAULYJE PRIPAŽINTŲ GAMINTOJŲ KOSMETIKA

Kiekvienu atveju parenkama odos poreikius geriausiai atitinkanti profesionali kosmetika su reikalingais aktyviaisiais komponentais. Drėkinančioms procedūroms naudojamos inovatyvios, aukščiausius kokybės standartus atitinkančios patikimų gamintojų priemonės – Biologique Recherche, NOON, Sesderma, Guinot, Exuviance ir Pevonia kosmetika. 

5537_edited.jpg

PROCEDŪROS KAINA

Drėkinanti veido procedūra
70 - 150 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
virsus

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

drekinanti veido proc
bottom of page