top of page
waves.jpg

Išskirtiniai juodojo penktadienio pasiūlymai odos atjauninimui!

Naujai užsiregistravusiems iki 23.11. 30. Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos.

gH3KE_Ug_edited.jpg

GENESIS – INOVATYVUS ODOS ATJAUNINIMAS LAZERIU

Mūsų lojalių klinikos klientų pirmas pasirinkimas.

Ši procedūra skirta tiems, kurie nori greitų rezultatų be jokio atsigavimo laiko. „Genesis“ atjauninimas lazeriu ne tik atgaivina odą, bet ir skatina kolageno gamybą, suteikdamas odai iškart matomą švytėjimą, lygumą ir sveiką atspalvį. Pasilepinkite procedūra, po kurios atrodysite gaiviai ir spindinčiai.

150 € vietoje 250 €

ejal 40.png

JAUNYSTĖS TAŠKŲ INJEKCIJOS

Tai laiko patikrinta procedūra, kuri metų bėgyje įgijo nenuginčijamą patikimumą.

Ši procedūra, praturtina odą esminiais komponentais, kurie atkuria jos stangrumą, elastingumą ir optimalų drėgmės balansą. Subtiliai paskirstytos injekcijos padeda atkurti odos jaunatvišką struktūrą, suteikdamos veidui švytėjimą ir sveiką išvaizdą.

149 € vietoje 210 €

br (2).png

SMART DNR TERAPIJA

Tai revoliucinė kosmetologinė procedūra, kuri dabar ir mūsų klinikoje!

Ši novatoriška, visus metus odai tinkama procedūra, praturtinta galingu antioksidantų kompleksu, kuris veiksmingai kovoja su odos senėjimo požymiais. Sukurta remiantis naujausiais moksliniais tyrimais, ši dviejų etapų procedūra sujungia ferulio rūgštį, peptidus ir augimo faktorius, siekdama apsaugoti odos DNR ir inicijuoti jos atstatymo procesus. SMART DNR terapija ne tik sumažina matomus foto-senėjimo požymius, bet ir atkuria odos stangrumą, suteikdama jai švytėjimą bei jaunatvišką išvaizdą. Tai idealus pasirinkimas norintiems išlaikyti odą sveiką, stiprią ir atsparią aplinkos veiksniams.

99 € vietoje 120 €

arba susisiekite

telefonu: +370 695 20182, el. paštu: info@skinolympus.lt

bottom of page