top of page

STERILI IR SAUGI AUSKARŲ VĖRIMO PROCEDŪRA

Profesionalios kosmetologės auskarų vėrimo procedūrą atlieka su pažangiausia Studex SISTEMA 75. STUDEX co.USA prekės ženklas yra pelnęs grožio specialistų pripažinimą, kaip patikimas auskarų vėrimo įrenginių bei auskarų gamintojas. Auskarų vėrimo įrenginys Studex atitinka higienos standartus. Jo privalumai – švelnus, tikslus ir saugus veikimas. Auskarų vėrimo metu nėra smūgio ir garso, todėl neišgąsdina vaikų. Ausis yra ne prašaunama, o praduriama, toks vėrimo metodas leidžia išvengti audinių suplėšymo bei užtikrina sklandesnį gijimo procesą.

PATYRUSIOS MEISTRĖS UŽTIKRINA KOMFORTO JAUSMĄ

Skin Olympus kosmetologės auskarų vėrimo procedūrą atlieka tiksliai ir greitai, tačiau švelniai. Jos mielai atsakys į visus rūpimus klausimus, padrąsins bei įkvėps pasitikėjimo savimi. Ypač šilto dėmesio ir palaikymo sulaukia pirmą kartą auskarus besiveriančios mergaitės.

 

Verta žinoti, kad čia auskarai veriami vaikams vyresniems nei 5 metų vaikai.

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

AUSKARŲ VĖRIMAS STUDEX SISTEMA 75

Metas atnaujinti savo įvaizdį ir pasipuošti naujais auskarais! Patyrusios Skin Olympus kosmetologės auskarus veria saugiai, greitai ir neskausmingai. Jomis galite pasitikėti tiek duriantis ausis pirmą kartą, tiek veriantis papildomas skyles.

auskarai.jpg

PROCEDŪROS KAINA

Auskarų vėrimas ,,STUDEX SYSTEM 75" (su auskarais)
60 €
Papildomos skylutės vėrimas (su auskaru)
30 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
paper.png

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

bottom of page