top of page
waves_edited.jpg

PROCEDŪRŲ KURSAS IR REZULTATAI

Strijų šalinimas nėra momentinė procedūra, todėl rekomenduojama, kad strijų gydymas prasidėtų kuo ankstyvesnėje stadijoje, kol jos dar yra rožinės ar melsvos spalvos, nes tada galima tikėtis optimaliausio rezultato. Uždelstas strijų naikinimas reiškia, kad labai greitai jų nepavyks pašalinti.  Priklausomai nuo strijų tankio, dydžio ir tipo gali prireikti mažiausiai 3–4 procedūrų, tikslesnė procedūrų skaičių gali pasakyti gydytojas, įvertinęs odos būklę. Siekiant geresnio rezultato, strijų šalinimas gali būti derinamas su kitomis aktyviomis kosmetikos priemonėmis, kurias paskirs gydytojas konsultacijos ir apžiūros metu.

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

STRIJŲ ŠALINIMAS

Pažangios lazerinės technologijos atveria galimybę pamiršti apie nuotaiką gadinančias strijas. Strijų šalinimas lazeriu yra saugus ir efektyvus būdas susigrąžinti odos lygumą. Šios procedūros metu pasiekiama puikių rezultatų, nes yra paskatinami natūralūs odos regeneracijos procesai, dėl to strijos išnyksta, o oda tampa elastingesnė ir stangrsnė.

Untitled design (1).png
apacia

STRIJŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Strijos – siauros juostelės ant odos, primenančios negilius randus.  Jos gali būti rausvos, rožinės, kartais melsvos ir baltos. Strijų atsiradimui įtakos gali turėti hormonų pokyčiai organizme, sumažėjusi kolageno bei elastino gamyba, nėštumas, svorio pokyčiai ar net itin intensyvios treniruotės su svarmenimis. Nors strijos nepavojingos sveikatai ir strijų šalinimas nėra būtinas, tačiau jos dažnai tampa didele estetine problema. Strijų šalinimas reikalauja nemažai kantrybės, yra begalė priemonių, pradedant kremais ir baigiant chirurginiu gydymu, skirtų strijų naikinimui, tačiau tik maža dalis jų išties yra veiksmingos. Įsisenėjusių strijų šalinimas įvairiais kremais neduos norimo rezultato, o strijų gydymas liaudies medicina – tik laiko švaistymas. Šiuo metu pažangiausias ir efektyviausias metodas – strijų šalinimas lazeriu. Naujausios kartos lazeris efektyviai kovoja su įvairių tipų strijomis.

KAIP VEIKIA STRIJŲ NAIKINIMAS LAZERIU?

Strijų šalinimas lazeriu – tai procedūra, kurios metu itin stiprus lazerio šviesos impulsas prasiskverbia giliai į odą ir palieka tūkstančius mikroskopinių skylučių. Tokiu būdu odoje prasideda regeneraciniai procesai, stimuliuojama kolageno gamyba, prasideda ląstelių atsinaujinimo procesas. Strijų gydymas lazeriu padeda formuotis sveikai ir jaunatviškai atrodančiai odai. Strijų naikinimas lazeriu ypatingas tuo, kad šalia esantys audiniai lieka nepažeisti, todėl gijimo procesas vyksta greičiau, oda tampa elastingesnė ir stangresnė.

virsus

PASIRUOŠIMAS IR KONTRAINDIKACIJOS

Strijų šalinimas nereikalauja jokio specialaus pasiruošimo. Be to, strijų šalinimas lazeriu yra neskausminga procedūra, tačiau, jei pacientas yra itin jautrus, gydymui numatyta vieta patepama nuskausminančiu kremu, kad pacientas patirtų kuo mažiau nemalonių pojūčių. Po strijų naikinimo procedūros oda gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi ar jautri, tačiau šie nemalonūs pojūčiai greitai praeina.

5537_edited.jpg

PROCEDŪRŲ KAINOS

Pilvas
22 €
Pilvas +šonai
44 €
Pilvas + šonai + nugara
66 €
Pilvas + sėdmenys + šlaunys
145 €
Sėdmenys
35 €
Pilvas + šlaunys pilnai
99 €
Sėdmenys + pilvas + šonai
79 €
Sėdmenys + pilvas + šonai + nugara
99 €
Viena šlaunų dalis (galinė, priekinė, vidinė, išorinė)
22 €
Šlaunys pilnai
88 €
Sėdmenys + galinė šlaunų dalis
56 €
Sėdmenys + šlaunys pilnai
123 €
Žąstai
22 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
virsus

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

striju salinimas
bottom of page