top of page
waves_edited.jpg

YPAČ EFEKTYVI PROCEDŪRA

Plazmoliftingas ypač efektyvi procedūra, todėl pirmieji pokyčiai matosi iš karto po procedūros, oda tampa skaistesnė ir sveikesnė, po 3–6 savaičių, susiformuoja kolagenas, todėl oda atrodo putlesnė,  praėjus 3–6  mėnesiams po procedūros, lyginasi raukšlės arba jų gylis stipriai sumažėja. Priklausomai nuo individualių pacientų savybių, efektas išsilaiko nuo 1 iki 2 metų. Siekiant optimalių rezultatų, PRP procedūra turėtų būti atlikta kas 6 savaites bent 3 kartus, nebent gydytojas rekomendavo kitaip.

White%2520Marble_edited_edited.png
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

PRP (plazmoliftingas)
TERAPIJA

Bėgant metams odoje sumažėja kolageno gamyba, todėl atsiranda raukšlės, oda praranda elastingumą, stangrumą, tampa plonesnė ir lengviau pažeidžiama žalingų aplinkos veiksnių. Tačiau žmogaus oda turi ypatingą savybę – ji geba regeneruotis ir gyti. Būtent žmogaus odos regeneracinėmis savybėmis pagrįsta PRP procedūra arba plazmoliftingas, kuris laikoma viena efektyviausių procedūrų kovoje su odos senėjimu ir kitais trūkumais.

plazmoliftingas  (2).png
apacia

APIE PROCEDŪRĄ

Plazmoliftingas – natūrali ir saugi grožio procedūra, kurios metu naudojama trombocitais praturtinta plazma. Paprasčiau tariant, procedūros metu naudojamas pačio paciento kraujas. Gydytojas iš venos paima nedidelį kiekį kraujo, kuris centrifuguojamas tol kol atsiskiria trombocitai ir sunkesni kraujo kūneliai. Atsiskyrusi trombocitais praturtinta plazma yra surenkama specialiu švirkštu ir suleidžiama į problemines paciento kūno zonas – veidą, dekoltė, kaklą, plaštakas ar kitas vietas. Priklausomai nuo norimo rezultato, plazma gali būti leidžiama į paviršinius ar gilesnius odos sluoksnius. PRP terapija efektyviai suaktyvina odos regeneracinius procesus, todėl akivaizdžiai sumažėja net ir gilios raukšlės, padidėja veido tonusas, oda tampa putlesnė, skaistesnė ir elastingesnė. Plazmoliftingas taip pat puikiai tinka gydant randus, likusius po aknės, padeda kovoti su plaukų slinkimu.

virsus

PASIRUOŠIMAS IR KONTRAINDIKACIJOS

Plazmoliftingas yra labai gerai toleruojama procedūra, nes jos metu naudojamas pačių pacientų kraujas, todėl neverta baimintis, kad organizmo imuninė sistema neigiamai sureaguos į injekcijas. Plazmoliftingas nereikalauja jokio specialaus pasiruošimo, tačiau reikia nusiteikti, kad iš venos bus paimtas kraujas. Iš karto po procedūros oda gali parausti, injekcijų vietose gali atsirasti nedidelis patinimas ar lengvas skausmas, tačiau visi šie nemalonūs pojūčiai paprastai praeina per kelias valandas, retesniais atvejais trunka iki poros dienų. Po procedūros galima iš karto užsiimti įprastomis veiklomis.  PRP terapija nėra skausminga, išskyrus zoną aplink lūpas, nes čia yra daug nervinių galūnėlių, todėl dūriai gali sukelti nedidelį diskomfortą.

5537_edited.jpg

PROCEDŪRŲ KAINOS

PRP procedūra veido srityje
235 €
PRP procedūra galvos odai
235 €
PRP procedūra veido + kaklo srityse
265 €
PRP procedūra veido + kaklo + dekoltė + plaštakų srityse
295 €
PRP procedūra su hialuronu veido srityje
325 €
PRP procedūra su hialuronu veido + kaklo srityse
355 €
PRP procedūra su hialuronu veido + kaklo + dekoltė srityse
385 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
virsus

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

prp kainos
bottom of page