XL MONOLITH RANKENA

Pristatome naujieną - XL Monolith rankeną, kurios dėka viso kūno plaukelių šalinimas atliekamas KOSMINIU GREIČIU!

 

Jau turėjome daug progų įsitikinti, kad „MeDioStar Monolith“ lazeris (Vokietija), 2019 m. gavęs geriausio lazerio plaukeliams šalinti apdovanojimą, pateisino savo vardą.

 

Nuo šiol galime džiaugtis net tik glotnia oda, bet ir trumpa procedūra, nes papildžius lazerio įrangą XL Monolith rankena, vienu metu veikiamas net 102 cm plotas.

 

„MeDioStar Monolith“ lazeris pagamintas Vokietijoje ir sertifikuotas CE yra vienintelis lazeris, apjungiantis dviejų ilgių bangas. Efektyvumo ir kokybės garantija!

1.png
2.png

DAUGELIUI ŽMONIŲ PADIDĖJĘS PLAUKUOTUMAS YRA NE TIK KOSMETINĖ PROBLEMA, TAI TAIP PAT GALI NEIGIAMAI PAVEIKTI IR SAVIVERTĘ.

Įprasti plaukelių šalinimo metodai, tokie kaip depiliacija vašku, kasdienis skutimasis, pešiojimas, ne tik skausmingi, bet ir neduoda trokštamų rezultatų – ilgainiui plaukeliai vis tiek atauga. Skutimas sukelia stresą odai, ilgainiui ji tampa šiurkšti, ataugantys plaukai stiprėja, o ir skusti tenka dažnai. Visais šiais būdais šalinant plaukus dažnai pastebima kita bėda – plaukų įaugimas. Pasaulio rinkoje šiuo metu siūloma vienintelė efektyvi alternatyva – plaukelių šalinimas lazeriu.

MEDIOSTAR® LAZERIS

Pristatome naujausią inovaciją pasaulyje – MeDioStar® lazerį, skirtą saugiam ir ypač efektyviam plaukų šalinimui visiems odos tipams. Šio lazerio gamintoja – lazerinės dermatologijos pradininkė, visame pasaulyje pripažinta ir lyderiaujanti kompanija Asclepion Laser Technologies (Vokietija).


MeDioStar® – tai šeštos kartos didelio galingumo lazeris. Vienintelė ir naujausia diodų technologija derina skirtingus bangos ilgius (810/940 nm), todėl veikiami ne tik plaukai, bet ir plauko folikulą maitinančios kraujagyslės. Tokiu būdu yra pasiekiamas pats geriausias rezultatas, nes šalinami ne tik tamsūs plaukai, bet kartu ir šviesūs.

RYŠKUS REZULTATAS

Dėka skirtingų bangos ilgių derinio, šalinant plaukelius šiuo lazeriu, paveikiami ne tik paviršiniai, bet ir giliau esantys folikulai, o veikiamame plote esantys folikulai gauna pakankamą kiekį karščio, todėl jau po pirmos procedūros matomas ryškus rezultatas.

EFEKTYVIAI APSAUGO

Šalinant plaukelius lazeriu, labai svarbu, kad jis veiktų tik plaukus, bet neveiktų aplinkinės odos. Šis lazeris išsiskiria tuo, kad jo spindulius sugeria tik plauko melaninas, bet nepaveikiamas odoje esantis melaninas, o patentuota aušinimo sistema leidžia efektyviai apsaugoti bet kokio tipo odą nuo nudegimų, pūslių, randų susidarymo ar pigmentacijos pasikeitimų. 

kolona forma-01.png
 • Kuo šviesesnis plaukas, tuo svarbiau tinkamai išsirinkti lazerį, kuriuo bus atliekama procedūra, nes ne visi lazeriai pakankamai gerai veikia šviesesnius plaukus.

 • Jei Jūsų oda tamsesnė, jei mėgstate saulę, tuomet svarbu išsiaiškinti, ar lazeris tinkamas plaukų šalinimui tamsesniam odos tipui. Taip išvengsite pigmentacijos pokyčių ir galėsite procedūras atlikti ir vasaros laikotarpiu.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Ką reikia žinoti prieš procedūrą?


 • 6–7 savaites skuskite, bet nešalinkite plaukų vašku, nepešiokite, nedarykite elektroepiliacijos.

 • 2 savaites nenaudokite retinolio ir alfa ar beta- hidroksi rūgščių, esančių kosmetikos priemonėse.

 • 1 savaitę nenaudokite savaiminio įdegio priemonių, nesilankykite soliariume, nenaudokite „celiulitą“ mažinančių kremų.

 • Pasirūpinkite, kad procedūros dieną (kai bus atliekamas plaukelių šalinimas) oda būtų švari ir niekuo nesutepta (nei drėkinamaisiais kremais, nei dezodorantais).

 • Informuokite gydytoją ar specialistą, jei naudojate odą šviesai įjautrinančius vaistus (pvz. Triciklius antibiotikus, Roaccutane).

 • Besilaukiančioms procedūros atlikti negalima.
Kuriose zonose galima šalinti plaukelius lazeriu?


Visose!
Ką reikia žinoti po procedūros?


 • 48 valandas venkite saulės, nes oda bus jautresnė saulės spinduliams.
 • 24 valandas nesilankykite pirtyje, nesimaudykite karštoje vonioje.
 • Pašalinus plaukus lazeriu oda būna lygesnė, švelnesnė nei po šalinimo vašku ar skutant.
Kiek reikės procedūrų?


Jums reikės 4–8 procedūrų (viena didžiausių ir riebiausių „ančių“, paleistų į kalbų padanges, yra tokia, kad pakanka 4 procedūrų ir plaukelių neliks. Tik nedaugeliui tokius rezultatus pavyksta pasiekti taip greitai, dažniausiai prireikia vidutiniškai 6 procedūrų). Geriausiam efektui pasiekti primygtinai prašome laikytis ne ilgesnio nei 4–5 savaičių intervalo tarp procedūrų. Tai labai svarbu, kad likę plaukeliai nepradėtų stiprėti.

GREIČIAUSIAS, GALINGIAUSIAS IR SAUGIAUSIAS PLAUKŲ ŠALINIMAS DIODŲ LAZERIU JAU LIETUVOJE!

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

PLAUKELIŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Žengiame į priekį kartu su mokslu! Didžiausi pasaulio lazerių gamintojai gamina diodų lazerius, o mes juos atvežame Jums!

KAS SVARBU RENKANTIS LAZERĮ?

bangos.png

VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI apie plaukelių šalinimą lazeriu

Gyd. dermatologė Edita Demereckaitė-Zubrickienė atskleidžia kaip džiaukitis lygia ir švelnia oda visada!

Untitled design.png

PLAUKELIŲ ŠALINIMO KAINOS

25 €
Antakių srityje
35 €
Viršutinės lūpos srityje
45 €
Smakro srityje
69 €
Smakro/pasmakrės srityse
35 €
Pasmakrė (apatinio žandiklaulio sritis)
30 €
Skruostų srityje
50 €
Kaklo srityje
30 €
Sprando srityje
20 €
Krūtų srityje
70 – 80 €
Pažastų srityje
90 €
Pečių srityje
85 €
Krūtinės srityje (vyrams)
60 – 90 €
Juosmens srityje
45 €
Kryžkaulio srityje
90 – 140 €
Nugaros srityje
30 €
Pilvo juosta
60 €
Pilvo srityje
30 €
Plaštakų ir pirštų srityse
75 €
Abiejų dilbių srityse
70 €
Abiejų žastų srityje
135 €
Abiejų rankų srityse (dilbiai + žastai)
80 €
"Bikini" srityje
100 €
Braziliškas "bikini"
45 – 90 €
Sėdmenų srityje
80 – 160 €
Abiejų šlaunų srityse
95 €
Abiejų blauzdų srityse
130 €
Abiejų blauzdų + kelių srityse
35 €
Pėdų ir pirštų srityse
10 €
Paciento paruošimas procedūrai

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520ph

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ