top of page

ALTERNATYVA ĮPRASTIEMS PLAUKŲ ŠALINIMO METODAMS

Įprasti plaukų šalinimo metodai, tokie kaip depiliacija vašku, kasdienis skutimasis, pešiojimas yra skausmingi, be to, jų efektas yra trumpalaikis, nes ilgainiui plaukeliai vis tiek atauga. Įprastais būdais šalinant plaukus dažnai nusiviliama ir dėl atsiradusios plaukų įaugimo problemos.

Šiuo metu grožio industrijoje yra siūloma vienintelis greitas, neskausmingas ir ilgalaikį rezultatą užtikrinantis plaukų šalinimo metodas –  lazerinis plaukų šalinimas.

MEDIOSTAR® LAZERIS

Naudodami pažangias lazerines technologijas patyrę Skin Olipmus grožio profesionalai pasiekia puikių rezultatų. Vilniuje Skin Olimpus klinikoje plaukų šalinimui naudojamas pažangus MeDioStar® lazeris. Šio lazerio gamintoja – lazerinės dermatologijos pradininkė, visame pasaulyje pripažinta ir lyderiaujanti kompanija Asclepion Laser Technologies (Vokietija).

MeDioStar® – tai šeštos kartos didelio galingumo lazeris. Pažangi diodų technologija derina skirtingus bangos ilgius (810/940 nm), todėl procedūros metu veikiami ne tik plaukai, bet ir plauko folikulą maitinančios kraujagyslės. Tokiu būdu pasiekiama geriausių rezultatų, mat pašalinami ne tik tamsūs, bet kartu ir šviesūs plaukai. Puikūs rezultatai pastebimi jau po pirmos procedūros.

1.png

XL MONOLITH RANKENA

Skin Olimpus grožio specialistai plaukelius šalina pasitelkdami pažangią XL Monolith rankeną. Šiame inovatyviame prietaise naudojamas „MeDioStar Monolith“ lazeris (Vokietija), kuris 2019 m. pelnė geriausio lazerio plaukeliams šalinti apdovanojimą.

Pažangi lazerinė įranga užtikrina dar greitesnę ir efektyvesnę plaukų šalinimo procedūrą, nes naudojant XL Monolith rankeną, vienu metu veikiamas didesnis odos plotas.

2.png

DAUGELIUI ŽMONIŲ PADIDĖJĘS PLAUKUOTUMAS YRA NE TIK KOSMETINĖ PROBLEMA, TAI TAIP PAT GALI NEIGIAMAI PAVEIKTI IR SAVIVERTĘ.

Įprasti plaukų šalinimo metodai, tokie kaip depiliacija vašku, kasdienis skutimasis, pešiojimas, ne tik skausmingi, bet ir neduoda trokštamų rezultatų – ilgainiui plaukeliai vis tiek atauga. Skutimas sukelia stresą odai, ilgainiui ji tampa šiurkšti, ataugantys plaukai stiprėja, o ir skusti tenka dažnai. Visais šiais būdais šalinant plaukus dažnai pastebima kita bėda – plaukų įaugimas. Pasaulio rinkoje šiuo metu siūloma vienintelė efektyvi alternatyva – plaukelių šalinimas lazeriu.

RYŠKUS REZULTATAS

Dėka skirtingų bangos ilgių derinio, šalinant plaukelius šiuo lazeriu, paveikiami ne tik paviršiniai, bet ir giliau esantys folikulai, o veikiamame plote esantys folikulai gauna pakankamą kiekį karščio, todėl jau po pirmos procedūros matomas ryškus rezultatas.

EFEKTYVI APSAUGA

Šalinant plaukus lazeriu, labai svarbu, kad jis veiktų tik plaukus, bet nedirgintų odos. MeDioStar® lazeris pasižymi tuo, kad jo spindulius sugeria tik plauko melaninas, o odoje esantis melaninas lieka nepaveiktas. Patentuota aušinimo sistema užtikrina efektyvią odos apsaugą nuo nudegimų, pūslių, randų susidarymo ar pigmentacijos pasikeitimų.

Jei dvejojate ar plaukų šalinimas lazeriu yra jums tinkamas pasirinkimas, registruokitės konsultacijai ir gaukite išsamius kvalifikuotų specialistų atsakymus.

KAS SVARBU RENKANTIS LAZERĮ?

  • Kuo šviesesnis plaukas, tuo svarbiau tinkamai išsirinkti lazerį, kuriuo bus atliekama procedūra, nes ne visi lazeriai pakankamai gerai veikia šviesesnius plaukus.

  • Jei Jūsų oda tamsesnė, jei mėgstate saulę, tuomet svarbu išsiaiškinti, ar lazeris tinkamas plaukų šalinimui tamsesniam odos tipui. Taip išvengsite pigmentacijos pokyčių ir galėsite procedūras atlikti ir vasaros laikotarpiu.

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

PLAUKELIŲ
ŠALINIMAS LAZERIU

Užtikrinti odos lygumą ir pašalinti nepageidaujamus plaukus paprasta pasitelkiant pažangias technologijas. Plaukelių šalinimas lazeriu – veninetelis efektyvus, greitas ir ilgalaikis būdas pasirūpinti nepriekaištingu odos glotnumu.

pexels-mateo-almendares-2884355_edited.jpg

PLAUKŲ

ŠALINIMO

PASIŪLYMAS

moterims

Ypatingos nuolaidos plaukų šalinimo lazeriu procedūroms iki -50%!

Untitled design-4_edited_edited_edited.jpg

PLAUKŲ

ŠALINIMO

PASIŪLYMAS

vyrams

Ypatingos nuolaidos plaukų šalinimo lazeriu procedūroms iki -50%!

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

GREIČIAUSIAS, GALINGIAUSIAS IR SAUGIAUSIAS PLAUKŲ ŠALINIMAS DIODŲ LAZERIU JAU LIETUVOJE!

PLAUKELIŲ ŠALINIMO KAINOS

PASIRINKITE KATEGORIJĄ KAINOMS PERŽIŪRĖTI

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
bangos.png

VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI apie plaukų šalinimą lazeriu

Gyd. dermatologė Edita Demereckaitė-Zubrickienė atskleidžia kaip džiaukitis lygia ir švelnia oda visada!

Untitled design.png
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520ph

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

bottom of page