top of page
5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

MIMIKOS RAUKŠLIŲ KOREKCIJA BOTULINO TOKSINU

Mimikos raukšlės – tai mūsų emocijų ir išgyvenimų atspindys, kuris gali pradėti varginti, kelti diskomfortą ir net menkinti pasitikėjimą savimi. Šio tipo raukšlės atsiranda ankstyvame amžiuje ir laikui bėgant tik gilėja, tačiau mimikos raukšlių korekcija botulino toksinu gali padėti greitai ir paprastai išspręsti šią problemą.

Skinolympus_122 - kor.jpg
waves_edited.jpg

PASIRUOŠIMAS IR KONTRAINDIKACIJOS

Botokso injekcijos nereikalauja jokio specialaus pasiruošimo. Dieną prieš procedūrą nerekomenduojama naudoti stiprių rūgštinių veido valymo priemonių bei priemonių su retinoliu. Po procedūros dūrio vietos gali parausti, patinti, atsirasti mėlynės, retesniais atvejais botokso injekcijos nuo raukšlių sukelia simptomus, primenančius peršalimą. 

apacia

KAIP VEIKIA BOTULINO INJEKCIJOS?

Botokso injekcijos arba botulino injekcijos blokuoja nervinį impulsą ir neleidžia raumenims susitraukti.  Pavyzdžiui, dažnai keliant vieną antakį, ant kaktos formuojasi horizontalios mimikos raukšlės, botulino toksino injekcijos atpalaiduoja raumenis, atsakingus už šį nesąmoningą judesį, ir raukšlė pradeda mažėti arba jos išvis nelieka.

 

Botokso injekcijos atliekamos, kai norisi sumažinti kaktos horizontalias arba vertikalias raukšles, raukšleles apie akis, kurios dar vadinamos „žąsies kojelėmis“, raukšles apie lūpas. Tinkamai atlikta mimikos raukšlių korekcija yra visiškai saugi procedūra, kurios kaina yra draugiška piniginei. Po botulino injekcijos ir toliau galima išreikšti emocijas, tačiau mimikos raukšlės nebebus gilios ir gerai matomos. 

virsus

PO INJEKCIJOS

Po botulino injekcijos mažiausiai 4 valandas būtina būti vertikalioje padėtyje, nepatartina vartoti alkoholio, kaitintis pirtyje, vonioje ar saunoje, taip pat degintis saulėje ar soliariume. Injekcijos nuo raukšlių neturėtų būti kartojamos dažniau nei kas 3–4 mėnesius.

Mimikos raukšlių gydymo kaina priklauso nuo suleidžiamo preparato kiekio ir taškų, į kuriuos jis leidžiamas. 

KLINIKOS PACIENTĖS REZULTATAS

5537_edited.jpg

PROCEDŪRŲ KAINOS

Raukšlių tarp antakių korekcija („pykčio raukšlės“)
nuo 68 
Horizontalių kaktos raukšlių korekcija
nuo 19 €
Akių srities korekcija („žąsų kojelės“)
nuo 56 €
Nosies srities raukšlių korekcija („bunny lines“)
nuo 28 €
Smakro srities raukšlių korekcija
nuo 28 €
Kramtomojo raumens hyperaktyvumo mažinimas
nuo 94 €
Danteninės šypsenos („gummy smile“) korekcija
nuo 100 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
virsus

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

Mimikos rauksliu injekcjos kainos
bottom of page