top of page
5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

MEZOTERAPIJA SU NCTF® 

Mezoterapija – pažangus būdas pagerinti odos būklę ir sugrąžinti jai skaistumą bei stangrumą.

Skin Olimpus klinikoje veido, kaklo ir dekoltė bei paakių mezoterapija atliekama su inovayviu, auksiniu standartu vertinamu mezoterapijos preparatu NCTF®. Jis sukurtas daugiataškėms injekcijoms į epidermį.

1.png
waves_edited.jpg

KOKS REKOMENDUOJAMAS MEZOTERAPIJOS KURSAS?

  • Protokolas visam veidui – POLIREVITALIZACIJA – numato 3 veido mezoterapijos procedūras kas dvi savaites ir dvi palaikomąsias procedūras kas mėnesį. Odos specialistas gali sudaryti individualų kursą, priklausomai nuo paciento amžiaus ir odos būklės.

  • Protokolas kaklui BIONUTRINECK numato prieš kiekvieną procedūrą papildomai atlikti pilingą su BRIGHT PEEL®, 3 procedūras kas tris savaites ir dvi papildomas procedūras kas mėnesį – pagal poreikį.

  • Protokolas akių sričiai BEAUTIFEYE numato prieš kiekvieną paakių mezoterapijos procedūrą papildomai atlikti pilingą su BRIGHT PEEL®, 3 procedūras kas dvi savaites. Poveikio sustiprinimui po procedūrų kurso rekomenduojama naudoti priemones akių sričiai iš SKIN PERFUSION: EYE-RECOVERY MASK kaukę ir HXR-EYE CREAM akių kontūro kremą.

apacia

MEZOTERAPIJA – EFEKTYVUS BŪDAS STABDYTI SENĖJIMO PROCESUS

Veido odos pokyčius pradėsite pastebėti jau po pirmosios procedūros: paprastai pirmiausia sumažėja sausumas, oda pašviesėja, vėliau palaipsniui gerėja odos tonusas bei tankis, suglebusi oda įgauna formą, jos paviršius pasitempia.

UNIKALI NCTF® PREPARATO FORMULE

Prieš 40 metų prancūzų estetinės medicinos laboratorijoje FILLMED sukurta NCTF formulė buvo pritaikyta injekciniams preparatams, skirtiems valdyti senėjimo procesus (antiageing). Tuomet prasidėjo mezoterapijos era, kuri suteikė galimybę efektyviau palaikyti odos jaunatviškumą, nes šios procedūros dėka pasiekiami kur kas geresni rezultatai, nei naudojant tik odos paviršiuje veikiančią kosmetiką.

Šiandien NCTF ® yra bene labiausiai odos specialistų vertinamas ir sparčiai populiarėjantis estetinės medicinos preparatas, kurio efektu jau įsitikino daugybė pacientų visame pasaulyje.

KOKIO EFEKTO GALIMA TIKĖTIS?

NCTF ® poveikis yra pagrįstas tyrimais, kurių pagalba išmatuoti akivaizdūs odos būklės pokyčiai:

+144 %

švytinti

+132 %

pridrėkinta

+ 52 %

homogeniška

-33 %

lygesnės raukšlės

-59 %

mažesnės poros

UNIKALI SUDĖTIS UŽTIKRINA PUIKIUS REZULTATUS

Preparato efektyvumą užtikrina jo unikali sudėtis – hialurono rūgšties ir net 59 odos būklę gerinančių medžiagų kompleksas:

  • Vitaminai – stimuliuoja ląstelių gyvybines funkcijas,

  • Aminorūgštys – skatina elastino ir kolageno gamybą,

  • Kofermentai – katalizuoja audinių biochemines reakcijas,

  • Nukleorūgščių bazės – aktyvuoja informacijos perdavimą tarp ląstelių,

  • Mineralai – šalina odos trūkumus bei apsaugo nuo jųatsiradimo,

  • Antioksidantai – mažina laisvųjų radikalų susidarymą.

Svarbu pažymėti, kad formulės pagrindas jau 40 metų yra visiškai toks pats, ir niekam iki šiol nepavyko jos nukopijuoti. Tai yra prancūzų gydytojo sukurta inovacija – formulė, apjungusi ir tarpusavyje suderinusi didelį skaičių veikliųjų ingredientų, padedančių efektyviai palaikyti odos jaunatviškumą.

NCTF ir NANOSOFT.png
virsus

KAIP ATLIEKAMA MEZOTERAPIJA SU NCTF®?

Prieš mezoterapijos procedūras rekomenduojamas pilingas, kaip nurodyta protokoluose – tokiu būdu oda paruošiama daugiataškėms mikroadatinės mezoterapijos injekcijoms.

 

NCTF® preparatas leidžiamas specialiomis mikroadatomis NANOSOFT, kurios:

Sumažina skausmą, kuris gali būti prilyginamas uodo įkandimui ir gerokai pagerina visos procedūros patirtį (lyginant su standartinėmis adatomis).

Sumažina kraujosruvų ir mėlynių tikimybę – saugu netgi paviršines kraujagysles turintiems pacientams.

Standardizuoja injekcijų gylį – preparatas be didelių pastangų patenka tiksliai ten, kur reikia, be to, kontroliuojamas leidžiamas kiekis.

NANOSOFT mikroadatos – standardizuotas l
NANOSOFT mikroadatos.png

PO MEZOTERAPIJOS PROCEDŪROS

Mezoterapija gali sukelti nežymius odos paraudimus, kurie pranyksta maždaug per valandą, priklausomai nuo odos jautrumo. Įprastai pacientai iškart po procedūros gali grįžti į įprastą dienos rutiną.

Po mezoterapijos kurso su NCTF® veidas atsigauna, pajaunėja, reikšmingai sumažėja arba dingsta nuovargio požymiai.

AR MEZOTERAPIJA SU NCTF® SAUGI?

Mezoterapijos procedūra atlieką aukštos kvalifikacijos grožio specialistai naudodami saugias ir sertifikuotas medžiagas.

Procedūros atliekamos su NCTF® 135 arba NCTF®135 HA preparatais, kurie turi CE ženklinimą ir yra sertifikuoti kaip medicininiai gaminiai. FILLMED laboratorijai yra suteiktas ISO 13458 sertifikatas, patvirtinantis, kad gamintojas atitinka medicinos gaminių gamybą reguliuojančius standartus (farmacinis lygmuo). Tai užtikrina, kad produktai yra saugūs ir kokybiški.

KAM NETINKA
MEZOTERAPIJOS PROCEDŪRA?

Mezoterapijos procedūros netinka sergantiems autoimuninėmis ligomis, turintiems alergiją ar padidėjusį jautrumą hialurono rūgščiai, infekcines ar uždegimines problemas injekcijų vietose, o taip pat nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Prieš procedūrą svarbu aptarti savo sveikatos istoriją ir esamą būklę su odos specialistu, kuris padės individualiai parinkti odos jauninimui tinkamas priemones.

5537_edited.jpg

PROCEDŪROS KAINOS

88 – 131 €
NCTF 135 HA 

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
virsus

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

mezoterapijos kaina
bottom of page