top of page
5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

LŪPŲ PERMANENTINIS MAKIAŽAS

Šilta, žavinti ir žvilgsnius traukianti šypsena įveikia barjerus bei atveria naujas galimybes. Užtikrinai šypsotis aplinkiniams, o taip pat sau pačiai dar smagiau, kai lūpos putlios ir išraiškingos. Atrodyti nepriekaištingai visada ir visur paprasta, kai lūpos paryškintos permanentiniu makiažu. Tiek anksti iš ryto, tiek išskubant į svarbų susitikimą, tiek ilsintis prie baseino ar ruošiantis įsimintinam vakarui lūpos atrodys žavingai ir taip, kaip Jums labiausiai tinka.

LUPOS.jpg
waves_edited.jpg

Jei Jūsų lūpų forma daili, o spalva pakankamai ryški, permanentinio makiažo metodu paryškintas kontūras dar labiau pabrėš įgimtus privalumus. Moterys, norinčios naturalesnio efekto, renkasi lūpų šešėliavimo techniką, kuri subtiliai paryškina spalvą bei vizualiai padidina lūpų apimtį. Ryškiausią pokytį užtikrins pilnas lūpų tušavimas, mat lūpos įgaus sodresnę spalvą bei atrodys itin išraiškingai.

apacia

KAM VERTA RINKTIS PERMANENTINĮ LŪPŲ MAKIAŽĄ?

Lūpų permanentinis makiažas nesuteiks lūpoms didesnės apimties ar putlumo, tačiau jas paryškins taip, kad lūpos atrodytų patraukliai be intervencinių procedūrų. Lūpų mikropigmentacija rekomenduojama moterims, kurių lūpų kontūras yra blyškus ar pati lūpų spalva blankesnė nei norėtųsi. Tai efektyvus ilgalaikis būdas pakoreguoti lūpų formą, suteikti ryškesnį kontūrą bei vizualiai padidinti lūpas.

KOKIO REZULTATO TIKĖTIS IŠ LŪPŲ MIKROPIGMENTACIJOS?

Yra ne vienas lūpų mikropigmentacijos metodas. Pirmosios konsultacijos metu, įsiklausiusi į moters lūkesčius bei įvertinusi situaciją meistrė rekomenduos konkrečiu atveju tinkamiausią metodą. Tai gali būti:

  • Lūpų kontūro paryškinimas

  • Dalinis padengimas, sukuriantis 3D efektą

  • Pilnas lūpų padengimas.

virsus

KAIP ATLIEKAMA MIKROPIGMENTACIJOS PROCEDŪRA?

Aukštos kvalifikacijos meistrė pirmiausia su kliente aptaria jos lūkesčius, tuomet parenka moters poreikius geriausiai atitinkantį metodą ir derančią pigmento spalvą. Pati lūpų permanentinio makiažo procedūra trunka apie dvi valandas. Jos metu specialiu aparatu su adatėlėmis į odą įvedami pasirinktos spalvos pigmentai. Procedūros eiga šiek tiek skiriasi priklausomai nuo meistrės naudojamos technikos.


Priklausomai nuo individualių organizmo savybių gijimas po procedūros trunka iki savaitės. Pilnai sugijus mikropigmentacijos vietai po mėnesio atliekama permanentinio makiažo korekcija, kurios metu įvertinama procedūros sėkmė ir esant poreikiui papildomai koreguojamos vietos, kuriose pigmentas įsitvirtino nepakankamai gerai.

PRIEŠ/PO REZULTATAI

5537_edited.jpg

PROCEDŪRŲ KAINOS

Lūpų permanentinis makiažas
300 €
Lūpų permanento korekcija (1-3 mėn.) po procedūros
50 €
Lūpų permanento korekcija (1 metai) po procedūros
175 €
Lūpų permanento korekcija (2 metai) po procedūros
235 €
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520ph

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

permanento kainos
bottom of page