top of page
5537_edited.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

FRAKCINIS MIKROADATINIS ODOS ATJAUNINIMAS RADIODAŽNIU

Frakcinė radiodažnio mikroadatinė procedūra padeda pagerinti bendrą odos būklę bei atjaunina odą.

DSC_1948.jpg
waves_edited.jpg

SAUGU!

Frakcinis mikroadatinis atjauninimas  yra saugi procedūra, kurią galima atlikti bet kuriuo metų laiku. 

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

APIE PROCEDŪRĄ

Dirbdami su pažangiausia ir moderniausia įranga, galime Jums pasiūlyti inovatyvius gydymo būdus. Vienas iš jų, tai frakcinio mikroadatinio atjauninimo radiodažniu procedūra, kurią atliekant, radiodažnio energijos generuojama šiluma patenka į giliuosius odos sluoksnius, stabilizuoja kolageno išsidėstymą odoje bei skatina naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą. Taip atkuriamos pažeistos odos sritys, gerinamas odos elastingumas, oda tampa stangresnė, tvirtesnė, užtikrinamas veido odos liftingas. Ši procedūra efektyviai mažina randus, atsiradusius po akne spuogų, gerina rožine sergančiųjų odos būklę.  

KUO YPATINGA ŠI PROCEDŪRA? 

Mūsų klinikoje, frakcinis mikroadatinis atjauninimas radiodažniu išskirtinis tuo, kad taikomas izoliuotas ir neizoliuotas radiodažnio patekimas į odą. Per izoliuotą adatą intensyvi radiodažnio energija veikia giliąją dermą, todėl po procedūros matomas raukšlelių sumažėjimas, odos elastingumo pagerėjimas. Tuo tarpu per neizoliuotą adatą perduodama energija veikia tiek epidermį, tiek dermą, veikiamas didelis odos plotas, todėl matomas ne tik aukščiau minėtas efektas, bet sumažėja poros, gydomi randai, gerėja visos odos struktūra. Derinant šias dvi technologijas oda apsaugoma nuo pažeidimo, kuris galimas, naudojant tradicines mikroadatines technologijas.  

TRIGUBAS EFEKTAS

Adatos efektas

Vaisto patekimo efektas

Terminis efektas

Adatos efektas. Dėl naujos technologijos adata gali prasiskverbti tiksliai į norimą gylį, užtikrinant maksimalų efektą. Naudojant frakcinio mikroadatinio atjauninimo itin plonų adatų technologiją, odos stimuliavimas prasideda nuo įdūrimo. Prasidėjus gijimo procesui, oda stimuliuojama, skatinama naujų sveikų odos ląstelių gamyba. Tyrimais nustatyta, kad jau po trijų savaičių, akivaizdžiai pastebimas naujų kolageno ir elastino skaidulų pagausėjimas.

Terminis efektas pasireiškia tuo, kad radiodažnio energijos generuojama šiluma sukelia odos ir pluoštinių pertvarų susitraukimą, stabilizuojamas kolageno išsidėstymas, skatinama naujų skaidulų gamyba.

 

Vaisto patekimo efektas siekamas norint dar labiau sustiprinti frakcinio mikroadatinio atjauninimo radiodažniu poveikį. Nuolatinis profesinių žinių tobulinimas, padeda mums sukurti efektyviausias gydymo būdų kombinacijas. Atliekant frakcinę adatinę atjauninimo prodūrą, galime palengvinti įvairių preparatų prasiskverbimą į odą, tokiu būdu sustipriname jos efektą. Įvertindami odos būklę, galime pasakyti ko odai labiausiai trūksta. Vienas iš tokių preparatų, kurį dažnai naudojame, tai gintaro ir hialurono rūgščių derinys. Apie tai daugiau skaitykite ČIA

 

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

 • Ar pašalinus apgamą jis ataugs?
  Neataugs, jei pašalinama ir apgamo šaknis. Jei vis dėlto atsitiko taip, kad apgamas ataugo, jis šalinamas pakartotinai.
 • Ar visus apgamus galima šalinti lazeriu?
  Tikrai ne visus apgamus galima šalinti lazeriu. Didžioji dalis yra tokių, kuriuos galima šalinti tik chirurginiu būdu. Lazeriu šalintini tik tam tikros rūšies apgamai (dermaliniai, papilomatoziniai).
 • Kaip atliekamas šalinimas ir kaip turėčiau elgtis po procedūros?
  Prieš apgamo šalinimą suleidžiamas nedidelis kiekis nuskausminamojo vaisto, kuris veikia vietiškai, todėl procedūros metu nieko nejausite.
 • Po procedūros paskiriamas antibakterinis tepalas, kurį reikia naudoti savaitę laiko.
  Du mėnesius po procedūros svarbu vengti ultravioletinių saulės spindulių, rekomenduojama naudoti apsaugą nuo saulės SPF 50. Nekrapštykite apgamo šalinimo vietos, nesistenkite anksčiau pašalinti šašo, dėl to gijimas gali tik pailgėti, jis turi pasišalinti pats.
5537_edited.jpg

PROCEDŪROS KAINOS

Veidas + kaklas
550 €
Plaštakos
229 €
Veidas + kaklas + dekoltė + plaštakos
690 €
3 procedūrų paketas (1 zonos)
800 €
Randų ir aknės gydymas
134 €
Alkūnių/kelių odos atjauninimas
229 €
Strijų gydymas
134 €
Užtepamas plazmoliftingas prie frakcinių atjauninimo procedūrų
150 €
Veidas
304 €
Kaklas
304 €
Dekoltė
304 €
Veidas + kaklas + dekoltė
650 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Frakcinis atjauninimas Secret RF KAINOS
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

bottom of page