top of page
waves_edited.jpg

BIOREVITALIZACIJOS PROCEDŪROS EIGA

Biorevitalizacija puikiai tinka veidui, paakiams, kaklui, dekoltė ir rankoms.

Procedūra atliekama retrogradinių linijų arba mikropapulių metodu, prieš tai odą patepus anestetiniu kremu, kad pacientas jaustų mažiau diskomforto. Tada itin plona adata į vidurinį odos sluoksnį suleidžiamos didelės koncentracijos hialurono rūgšties mikroinjekcijos. Paakių, veido ar kitų zonų biorevitalizacija skiriasi nuo užpildų, kuriems būdingas lokalus veikimas siekiant sumažinti ar koreguoti raukšles, biorevitalizacija puoselėja odą iš vidaus.

 

Biorevitalizacija užtrunka nuo 30 iki 60 minučių, procedūrą reikia kartoti 3–4 kartus kas 3 savaites.

White%2520Marble_edited_edited.png
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

BIOREVITALIZACIJA

Kiekvienas žmogus, peržengęs 30 metų ribą, pastebi pokyčius vykstančius odoje. Jai reikia daugiau drėgmės, daugiau laiko atsistatymui, pradeda formuotis raukšlės. Estetinės dermatologijos sritis per keletą dešimtmečių taip ištobulėjo, kad visas šias problemas gali išspręsti lengvai ir be jokio skausmo. Biorevitalizacija – tai procedūra, kuri sulėtina senėjimo procesą ir efektyviai sumažina pastebimiausius odos trūkumus.

Skinolympus_127_edited.jpg
apacia

APIE BIOREVITALIZACIJOS PROCEDŪRĄ

Biorevitalizacija dar gali būti vadinama giliuoju odos drėkinimu – tai gana nesudėtinga, bet efektyvi estetinės dermatologijos procedūra, kurios kaina yra draugiška piniginei. Biorevitalizacijos metu į vidurinį odos sluoksnį suleidžiama biorevitalizuojančios hialurono rūgšties, kurios pagrindinis tikslas – odos drėkinimas. Hialurono rūgštis būtina kolageno, kuris yra odos pamatas, gamybai. Paakių ar veido biorevitalizacija skatina regeneracinius odos procesus, atstato drėgmės balansą, suaktyvina kolageno, elastino ir organizme esančios natūralios hialurono rūgšties gamybą, todėl oda tampa stangresnė ir elastingesnė.

 

Biorevitalizacija taip pat teigiamai veikia kraujo apytaką, mažina riebalines sankaupas ir smulkias raukšles. Ši procedūra gali būti atliekama visam veidui arba atskiroms jo zonoms. Veido bei paakių biorevitalizacija suteikia jaunatviškumo, mažina nuovargio požymius, pajuodusius paakius ir maišelius. Be to, biorevitalizacija ypatingai rekomenduojama visiems saulės vonių mėgėjams, nes ultravioletiniai spinduliai skatina odos senėjimą bei pigmentinių dėmių atsiradimą. Veido ar paakių biorevitalizacija savo kaina ir efektu yra nepalyginamai pranašesnė už bet kokius drėkinamuosius kremus, kurie veikia paviršutiniškai ir negali pasiekti gilesnių odos sluoksnių, kuriuose vysta ląstelių atsinaujinimo procesai.

virsus

PASIRUOŠIMAS IR KONTRAINDIKACIJOS

Po biorevitalizacijos gali pasireikšti odos paraudimas, patinimas, odos sudirgimas ar simptomai, primenantys peršalimą, tačiau visi šalutiniai reiškiniai išnyksta per 2–3 dienas. Pirmą savaitę po biorevitalizacijos patartina vartoti daugiau skysčių, makiažo priemones galima naudoti po 12 valandų, intensyviai sportuoti ir lepintis karšta vonia – po 10 dienų. Biorevitalizacija nerekomenduojama nėščiosioms ar žindančioms moterims.

5537_edited.jpg

PROCEDŪRŲ KAINOS

Juvèderm Volite 
330 €
Užpildas plaukams (Dr. CYJ)
170 €
FILLMED, M-HA 18 
163 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
virsus

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

Biorevitalizacijos kaina
bottom of page