top of page
waves_edited.jpg

GYDYMO EIGA

Aknės gydymas lazeriu – efektyvi procedūra, tačiau kiekvienas atvejis yra unikalus ir išskirtinis, todėl gydymo kursą paskiria gydytojai, apžiūrėję ir įvertinę paciento odos būklę. Priklausomai nuo odos būklės gali prireikti nuo 2 iki 5 procedūrų.

 

Aknės gydymas ir aknės randų šalinimas – neskausminga procedūra, jos metu pacientas jaučia tik švelnų dilgčiojimą. Oda, paveikta lazerio impulsu, gali būti paraudusi, patinusi. Visi šie pojūčiai praeina per 1–2 dienas. Retesniais atvejais gali susiformuoti nedideli šašai, jų negalima liesti ar lupti.

White%2520Marble_edited_edited.png
5537.jpg
kolona forma-01.png

AKNĖS GYDYMAS LAZERIU

B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

Aknė – odos liga, pasireiškianti įvairiais bėrimais, pūlingais spuogais. Dažnai manoma, kad aknės gydymas yra aktuali jaunimo problema, kuri atsiranda brendimo metu, tačiau ja dažnai serga ir suaugusieji. Spuogai – daugiau nei kosmetinė problema, po jų gali likti randai ir odos pakitimai, kurie turi neigiamos įtakos ir psichologinei žmogaus sveikatai. Tad aknės randų šalinimas ir aknės gydymas lazeriu padės susigrąžinti ne tik  švytinčią bei sveiką odą, bet ir pasitikėjimą savimi.

DSC_2916.jpg
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

AKNĖS ATSIRADIMO PRIEŽASTYS

Aknės atsiradimą sąlygoja suaktyvėjusi riebalinių liaukų veikla ir padidėjęs riebalų išsiskyrimas. Išsiskyrę riebalai, sulipę su negyvomis odos ląstelėms, suformuoja kamščius, kurie užkemša poras, atsiranda palankios sąlygos vystytis infekcijai ar uždegimui.  Aknės atsiradimui įtakos turi ir sutrikusi hormonų pusiausvyra, kai kurie medicininiai preparatai, menstruacijų ciklas, nėštumas, netinkama odos priežiūra, žalingi įpročiai, netinkama ir nesubalansuota mityba, stresas, oro užterštumas. Aknės gydymas – kompleksinis procesas, būtina derinti tinkamą odos priežiūrą ir pažangius gydymo metodus.

KAIP VEIKIA LAZERIS?

Aknės gydymas ir aknės randų šalinimas lazeriu atliekamas naujausios kartos lazeriu, kurio efektyvumas yra įrodytas klinikiniais tyrimais. Lazerio skleidžiama galinga šviesa giliai prasiskverbia į odą, todėl nesunkiai pasiekia riebalines liaukas ir plaukų folikulus. Lazerio skleidžiamas karštis sunaikina ligos sukėlėjus, užkerta kelią jų dauginimuisi, sutrikdo mikrocirkuliaciją, todėl sumažėja odos paraudimas. Aknės gydymas lazeriu – puikus pasirinkimas turint pūlingus ir cistinius spuogus. Aknės randų šalinimas lazeriu efektyviai lygina odos reljefą, mažina spalvos pakitimus bei skatina odos regeneracinius procesus.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

PASIRUOŠIMAS IR KONTRAINDIKACIJOS

Aknės randų šalinimas ir aknės gydymas nereikalauja jokio specialaus pasiruošimo, tačiau prieš procedūrą rekomenduojama bent 4 savaites vengti saulės vonių, naudoti priemones su SPF filtrais.

Po aknės randų šalinimo ar po aknės gydymo procedūros bent 24 val. nerekomenduojama naudoti dekoratyvinės kosmetikos, būtina naudoti apsauginius kremus nuo saulės, rinktis švelnesnius prausiklius.

5537_edited.jpg

PROCEDŪROS KAINA

Aknės / randų po aknės gydymas
100 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

aknes kainos
bottom of page