top of page
5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

SECONDE PEAU PROCEDŪRA

Ši procedūra rekomenduojama kaip kosmetinė alternatyva injekcijoms ir brandžiai bei pažeistai odai gydyti.

Biologique Recherche kompanijos Seconde Peau priežiūra pagreitina ląstelių atsinaujinimą ir optimizuoja regeneraciją, kas suteikia iškart matomą odos patempimo poveikį. Ji paryškina veido kontūrą, gerina odos sanglaudą, stangrumą ir tankį.

WWW PUSLAPIO FOTO-6.png

SECONDE PEAU

Seconde Peau yra Electrospun kaukė, kurią sudaro 80 % hialurono rūgštis. Neįtikėtinai pažangus procesas padeda supinti hialurono rūgšties nanoskaidulas suformuojant Patchs Seconde Peau pagrindą – specialius pleistrus. Taip gaunama pirmoji Electrospun kosmetinė kaukė. Serumas Seconde Peau pagreitina hialurono rūgšties, esančios pleistruose, bioprieinamumą kartu suteikdamas pakėlimo ir glotninamųjų savybių.

Second Peau yra pažangi gydomoji procedūra, įkvėpta medicininių procedūrų gydant sunkius nudegimus. Procedūros metu naudojami pleistrai sudaryti iš 80% medicininės kilmės hialurono rūgšties, kuri yra grynesnė ir 40 kartų labiau koncentruota nei naudojama tradicinėje kosmetikoje. Itin mažos molekulinės masės (77 kDa) hialurono rūgštis skatina odos regeneraciją, stimuliuoja fibroblastų veiklą ir todėl mažina raukšles bei stangrina odą. Second Peau procedūra pagreitina ląstelių atsinaujinimą ir skatina gijimo procesą, todėl tinkama ir esant naujiems randams gydyti, mažinant jų matomumą.

ODOS BŪKLĖ

Second Peau procedūra skirta brandžiai Odos Būklei norint intensyvaus priešraukšlinio, stangrinamojo poveikio ar pažeistai odai atstatyti. Procedūra rekomenduojama palaikyti gautą rezultatą po užpildų, plastinių operacinių ir kitų invazinių procedūrų arba kaip alternatyva joms.

kolona forma-01.png

REZULTATAS

Procedūros metu įmasažuojami produktai pagreitina ląstelių atsinaujinimą, optimizuoją gijimą ir padeda išgauti greitą stangrinamąjį, pakėlimo poveikį. Itin mažos molekulinės masės hialurono rūgštis stimuliuоdama fibroblastus pagerina odos struktūros tankį, mažina raukšlių gylį ir ilgį. Ši išskirtinė procedūra pakelia veido kontūrą ir pašalina senėjimo požymius. Dėl ingredientų poveikio tarpląstelinei matricai, procedūra pagreitina gijimo procesą ir tuo pačiu gerina odos gebėjimą išlaikyti vandenį todėl užtikrina komforto pojūtį.

PROCEDŪROS EIGA

  1. Veido, kaklo bei dekolte nešvarumų pašalinimas.

  2. WELCOME ir atpalaiduojantis pečių juostos masažas. Drenuoja, skaistina, liftinguoja, ramina, aprūpina odą veikliosiomis medžiagomis.

  3. Paskirstomas pagal Odos Būklę© parinktas Lotion P50.

  4. Second Peau pleistrų paruošimas aplikacijai, atsižvelgiant į individualius kliento odos poreikius.

  5. Masažas naudojant Second Peau serumą. Odos pakėlimo, patempimo bei stimuliacinis poveikis.

  6. Second Peau pleistrų aplikacija ir stimuliacija juos nuėmus. Intensyvus stimuliuojantis fibroblastų veiklą poveikis nukreiptas į problemines sritis.

  7. Procedūros veiksmingumas ir pasiekta būklė užfiksuojami kremais ir baigiamuoju serumu, apsaugančiais odą nuo aplinkos taršos.

  8. Atstatomojo, minkštinamojo Biokiss lūpų balzamo užtepimas.

Trukmė –  60 min.

Procedūrų kursas: 3 procedūros 1 kartą per savaitę, vėliau 1 procedūra kartą į tris mėnesius.

PROCEDŪROS KAINA

nuo 215 €
Seconde Peau procedūra
bottom of page