top of page
White%2520Marble_edited_edited.png
kolona forma-01.png

APGAMŲ
ŠALINIMAS:

Apgamai - tai pigmentiniai odos dariniai, kurie liudija apie ilgą kelionę saulės šviesoje, amžiaus pokyčius ar paveldimumą. Kiekvienas apgamas yra unikalus, tačiau kartais jis gali slėpti daugiau nei tik gražų prisiminimą ar istoriją. Mūsų klinikoje patyrę gydytojai atlieka išsamų odos ir apgamų patikrinimą, garantuodami saugų ir profesionalų apgamų šalinimą.

B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

IŠSAMI INFORMACIJA

DSC_1792.jpg
waves_edited.jpg

KUO MES IŠSISKIRIAME? VISI ŠALINIMO METODAI VIENOJE VIETOJE:

Nesvarbu, ar jums reikia pašalinti mažą, neestetiškai atrodantį apgamą ar didelį, kuris kelia nerimą dėl sveikatos, mūsų klinika siūlo visus šiuo metu pripažintus ir efektyvius šalinimo metodus. Tai apima šalinimą elektrokauteriu, lazeriu, chirurginiu būdu.

Dėl to galime pasiūlyti individualiai pritaikytus gydymo būdus kiekvienam pacientui, atsižvelgdami į apgamo tipą, dydį ir vietą. Mums svarbu, kad kiekvienas pacientas rastų tai, kas jam tinkamiausia.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

KODĖL ŠALINAMI APGAMAI?

Apgamų šalinimas atliekamas dėl įvairių priežasčių, tokių kaip: apgamas atrodo neestetiškai, kelia diskomfortą, trukdo dėvėti tam tikrus drabužius, grėsmė sveikatai, pastebėjus neigiamus apgamo pokyčius, prevenciškai, jei pacientas turi didelę odos vėžio riziką, gydytojas gali rekomenduoti tam tikrus apgamus pašalinti profilaktiškai.

ODOS PATIKRINIMAS – KOKIUS APGAMUS GALIMA ŠALINTI?

Apgamai gali būti įvairūs: nuo mažų, nereikšmingų iki didelių ir kintančių. Kintantys ar didėjantys apgamai gali būti susiję su odos vėžiu, todėl svarbu tinkamai atlikti odos patikrinimą. Dermatoskopija yra speciali technika, kurios metu, naudojant dermatoskopą, gydytojas gali iš arti stebėti apgamą didesniu padidinimu. Tai padeda atpažinti net mažiausius pokyčius ar netaisyklingumus, kurių plika akimi nepastebėtumėte.

APGAMŲ RŪŠYS

Apgamai yra pigmentiniai odos dariniai, kurių atsiradimą lemia įvairūs veiksniai, tokie kaip saulės spinduliavimas, paveldimumas ar amžius. Pagal išvaizdą ir kilmę, apgamai gali būti skirstomi į keletą rūšių: įgimtieji apgamai, įgytieji apgamai, displaziniai. Kiekviena rūšis turi savo specifinius požymius ir rizikos veiksnius, todėl reguliarus odos patikrinimas ir apgamų stebėjimas yra svarbus siekiant nustatyti galimus odos sveikatos pokyčius.

APGAMŲ ŠALINIMO METODAI IR TECHNOLOGIJOS

Technologijų pažanga padarė apgamų šalinimo procedūras saugesnes, efektyvesnes ir mažiau skausmingas.

Lazeriu: CO2 lazeris yra vienas iš naujausių ir pažangiausių būdų. Jis gali tikslingai pašalinti apgamus, nepažeisdamas aplinkinės odos. CO2 lazeris veikia tiksliai šalindamas audinį sluoksnis po sluoksnio, užtikrinant preciziškumą ir minimalią aplinkinių audinių pažeidimo riziką.

Chirurginiu būdu: dideli apgamai, kurie turi neaiškius kraštus, keičia spalvą arba esant kitiems pokyčiams, yra šalinami chirurginiu būdu ir siunčiami histologiniam ištyrimui. Šis tyrimas padeda nustatyti, ar apgamai yra nekenksmingi ar gali kelti vėžio riziką.

Elektrokauteriu: Šiuo metodu apgamai šalinami naudojant elektros srovę, kuri išdegina apgamą.

Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

PASIRUOŠIMAS PROCEDŪRAI IR PROCEDŪROS EIGA

Apgamų šalinimas yra santykinai paprasta procedūra, tačiau tam tikros priemonės ir pasiruošimas gali padėti užtikrinti geriausius rezultatus ir minimalią komplikacijų riziką. Štai ką turėtumėte žinoti apie pasiruošimą šiai procedūrai:

Konsultacija su specialistu. Gydytojas išnagrinės jūsų apgamą, atliks būtinus tyrimus ir nuspręs, ar šalinimas yra reikalingas, bei pasirinks tinkamiausią metodą. Taip pat svarbu informuoti gydytoją apie bet kokius vaistus, kuriuos vartojate, ar alergijas.

Apgamų vertinimas dermatoskopu. Naudodamas dermatoskopą, gydytojas gali atskirti nekenksmingus apgamus nuo potencialiai pavojingų.

Nuskausminimas. Dauguma apgamų šalinimo procedūrų atliekamos naudojant vietinę anesteziją.

Ar apgamų šalinimas yra skausmingas? Dažniausiai pacientai jaučia nedidelį diskomfortą, bet tai priklauso nuo asmeninio jautrumo ir šalinimo būdo. Mūsų gydytojai naudoja vietinę anesteziją, kad sumažintų diskomfortą.

 

Po procedūros. Po procedūros svarbu laikytis visų gydytojo rekomendacijų. Tai apima: žaizdos priežiūrą, saulės apsaugos priemonių naudojimą ir reguliarius odos patikrinimus. Po procedūros jau tą pačią dieną galėsite grįžti į darbą.

 

Ar pašalinus apgamą jis ataugs? Neataugs, jei pašalinama ir apgamo šaknis. Jei vis dėlto atsitiko taip, kad apgamas ataugo, jis šalinamas pakartotinai.

1.png
2794935-transformed.jpeg
concept-body-care-with-skin-with-papilloma-mole.jpg
Untitled design.png

ABCDE TAISYKLĖ

Labai svarbu, kad ir patys stebėtumėte apgamus namuose. Net jei apgamai nėra pavojingi, jie gali pakeisti formą ar spalvą laikui bėgant, todėl jų stebėjimas yra svarbus. Tai Jūs galite padaryti naudodamiesi paprasta ABCDE taisykle:

 

  • Aasimmetry: netaisyklinga forma

  • Bborder: netaisyklingos apgamo ribos

  • Ccolor: kelios skirtingos spalvos (ypatingai atkreipti dėmesį, jei matote melsvą, pilkšvą spalvas)

  • D – diameter: susirūpinti, jei apgamo dydis didesnis nei 6 mm

  • E – evolving: apgamo augimas, keitimasis pastaruoju metu

Pastebėję šiame sąraše nurodytus pokyčius, ilgai nedelskite, atvykite dermatovenerologo konsultacijai. Labai svarbu reguliariai lankytis pas gydytoją dermatologą, tokiu būdu sumažinsite riziką nepastebėti pavojingų apgamų.

ODOS VĖŽIO PREVENCIJA

Odos vėžio prevencija yra svarbi kiekvieno žmogaus sveikatos dalis. Siekiant sumažinti odos vėžio riziką, reikia saugotis nuo per didelės saulės spinduliuotės. Rekomenduojama vengti saulės, kai ji yra aukščiausiai danguje, t.y. nuo 10 val. iki 16 val., naudoti saulės kremus su aukštu SPF faktoriumi ir papildomai tepti juo kas 2 valandas, ypač po maudymosi ar prakaitavimo. Be to, dėvėti ilgomis rankovėmis drabužius, skrybėlę ir akinius nuo saulės, kurie blokuoja tiek UVA, tiek UVB spindulius. Periodiniai odos patikrinimai, ypač jei pastebėjote keistų apgamų ar odos pokyčių, gali padėti anksti nustatyti ir gydyti odos vėžį.

 

Apgamų šalinimas yra svarbi procedūra, kuri gali ne tik pagerinti išvaizdą, bet ir apsaugoti nuo galimų sveikatos problemų. Su šiuolaikinėmis technologijomis, specialistai gali siūlyti individualizuotus, saugius ir efektyvius sprendimus. Jei turite abejonių dėl savo apgamų, kreipkitės į dermatologą dėl konsultacijos.

DSC_2857.jpg

INOVACIJOS MŪSŲ KLINIKOJE!

Mes didelį dėmesį skiriame naujausioms technologijoms.

 

Investuojame į pažangiausias įrangas ir mokymus, kad galėtume pasiūlyti pacientams efektyviausius ir naujausius gydymo metodus.

 

Klinikos aplinkoje visada jausitės ramūs, žinodami, kad esate aukščiausios klasės specialistų rankose, kurie naudojasi pačiomis moderniausiomis priemonėmis.

KLINIKOS PACIENTŲ REZULTATAI

KIEK KAINUOJA APGAMŲ ŠALINIMAS?

Apgamų šalinimo kaina gali svyruoti priklausomai nuo procedūros tipo, apgamo dydžio, vietos, kuriame yra apgamas ir ar reikalingas histologinis tyrimas.

5537_edited.jpg

PROCEDŪRŲ KAINOS

Gydytojo dermatologo pirminė konsultacija (iki 30 min.)
85 €
Gydytojo dermatologo pirminė konsultacija (iki 45 min.)
110 €
Gydytojo dermatologo pirminė konsultacija + dermatoskopija (iki 30 min.)
100 €
Apgamų šalinimas (lazeriu arba elektrokauteriu)
nuo 40 €
Apgamo chirurginis šalinimas veido srityje
(atlieka plastikos chirurgas)
220 - 250 €
Apgamo chirurginis šalinimas kūno srityje
(atlieka plastikos chirurgas)
190 - 220 €
Biopsija
60 €
Histologinis ištyrimas
45 €
Papilomų šalinimas
nuo 40 €
Seborėjinių keratozių šalinimas
nuo 35 €
Hemangiomų šalinimas
45 – 270 €
Ksanteliazmos šalinimas
65 – 85 €
Žvaigždinės hemangiomos šalinimas (1vnt.)
45 €
Gydytojo dermatologo konsultacija su dermatoskopija, šalinant darinius DOVANA
0 €
50 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
Dariniu salinimo kainos
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited_edited

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

bottom of page