top of page
5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

TOLESKIN PROCEDŪRA

Šios procedūros metu yra naudojamos Toleskin priemonės ir atliekama speciali metodika, skirta nuraminti Netoleruojančiai Odos Būklę. Toleskin yra specialiai sukurtas jautriai, Netoleruojančiai Odos Būklei ir (arba) odai linkusiai į rožinę, dermatitą, psoriazę.

WWW PUSLAPIO FOTO-7.png

TOLESKIN PROCEDŪRA

Jūsų odos struktūra bus nuraminama, todėl sumažės jautrumas, epidermis bus subalansuotas ir sustiprintas, procedūra suteiks juntamą komfortą odai ir ramybę Jums. Toleskin liniją sudaro sterilūs produktai ir procedūra, kurie skatina gerovę tiek kūno viduje, tiek išorėje.

ODOS BŪKLĖ

Toleskin procedūra specialiai sukurta netoleruojančioms Odos Būklėms – epidermiams, kuriuos reikia nuraminti ir atstatyti. Naujausia procedūra taip pat skirta tam tikrais momentais, kai mūsų oda susiduria su krizinėmis situacijomis: esant atopiniam dermatitui, po operacijų, taikant medicininį-estetinį gydymą, esant onkologiniams susirgimams ir po jų. Taip pat idealiai tinka po stiprių nudegimų saulėje.

kolona forma-01.png

REZULTATAS

Kai oda rodo netoleravimo požymius, turi būti labai atsargiai gydoma tam, kad sugrįžtų į normalią būseną ir išvengtų kitų pasekmių. Toleskin procedūros metu epidermis iškart nuraminamas, oda atgauna komforto pojūtį bei tampa tvirtesnė, ir pasiruošusi apsisaugoti nuo kasdieninio išorinio streso. Taip pat paskatinamas odos gijimas, suformuojant apsauginį sluoksnį nuo infekciją sukeliančių bakterijų. Galiausiai, efektyviai sumažinamas odos paraudimas ir niežulys. Procedūros metu specialistai naudoja pirštines, Toleskin linijos produktus bei šaldančias Cryo lazdeles maksimaliam odos nuraminimui ir atstatymui.

PROCEDŪROS EIGA

  1. Veido, kaklo bei dekolte nešvarumų pašalinimas.

  2. Atliekamas atpalaiduojantis taškinis masažas.

  3. Atliekamas specialus masažas su Cryo lazdelėmis, kurios nuramina odą ir paskatina limfotaką.

  4. Atliekamas limfmazgius atveriantis masažas.

  5. Toleskin priemonių paskirstymas ypatingomis Biologique Recherche sukurtomis masažinėmis technikomis. Visapusiška kompleksinė priežiūra, stipriai raminanti epidermį ir kovojanti su odos uždegimais.

  6. Raminančio poveikio kaukės aplikacija.

  7. Rankų arba galvos masažas.

  8. Procedūros veiksmingumas ir pasiekta būklė užfiksuojama netoleruojančiai odos būklei pritaikytu kremu.

  9. Atstatomojo ir minkštinamojo Biokiss lūpų balzamo užtepimas.

Trukmė –  60 min.

Rezultatas matomas jau po pirmo karto. Kartoti pagal odos poreikius.

PROCEDŪROS KAINA

nuo 120 €
Toleskin procedūra
bottom of page