top of page
5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

RŪGŠTINĖS
VEIDO 
PROCEDŪROS

Nuolatinė ir tinkama odos priežiūra padeda gerokai atitolinti su amžiumi susijusius pokyčius, tokius kaip besiformuojančios raukšlės, odos elastingumo sumažėjimas, nepageidautina pigmentacija. Vienas iš veiksmingų būdų, padedančių išlaikyti gražią ir sveiką odą, yra rūgštinis veido valymas.

br (2).png

LYGI, ŠVELNI, AKSOMINĖ ODA

Vos viena procedūra leidžia pašalinti negyvas epitelio ląsteles ir pakeisti jas naujomis, suaktyvinant natūralius regeneracijos procesus. Atsinaujinimo procesai vyksta savarankiškai, tačiau su amžiumi jie žymiai sulėtėja. Rūgštinis veido valymas leidžia ne tik atjauninti odą, bet ir atsikratyti daugelio kosmetinių defektų – randų, aknės padarinių, pigmentinių dėmių. Oda taps lygi, švelni ir aksominė.

PATIKIMAS ODOS DETOKSIKACIJOS BŪDAS

Veido valymo procedūros metu naudojami AHA ir BHA rūgščių preparatai turi stiprų antibakterinį, detoksikuojantį, valantį bei uždegimus slopinantį poveikį. Rūgštiniai pilingai skatina odos regeneraciją, o taip pat gali padėti sumažinti po bėrimų likusias pigmentines dėmes bei randelius.

kolona forma-01.png

Rūgštinio veido valymo procedūra pasitelkiama bėrimų nualintai odai gydyti. Tai itin efektyvus būdas atgaivinti komedonų, aknės ar rožinės (Rosacea) bėrimų paveiktą odą. Puikių rezultatų pasiekiama ir kai norima išlyginti netolygų spalvos toną bei sugrąžinti odos skaistumą ir gyvybingumą.

RŪGŠTINIO VEIDO VALYMO PROCEDŪROS EIGA

Grožio specialistas veido valymo procedūrą pradeda kruopščiai nuvalydamas veido odą ir įvertindamas jos būklę. Tuomet parenkamas odos poreikius geriausiai atitinkantis rūgštinis pilingas. Ant dėmesingai paruoštos odos aplikuojamas rūgštinis preparatas. Priklausomai nuo naudojamos priemonės bei odos poreikių rūgštis po keleto minučių ar ilgesnio laiko neutralizuojama specialia priemone arba nuplaunama vandeniu. Procedūros metu gali būti jaučiamas dilgčiojimas bei odos kaitimas.

Rūgštinio valymo procedūros efektyvumas gali būti sustiprintas individualiai parinktu veikliųjų medžiagų koncentratu arba kauke. Po veido valymo procedūros akių zonos ir veido oda patepama jos poreikius atitinkančiu kremu bei apsaugine priemone nuo UV spindulių.

 

Rūgštinis veido valymas atliekamas naudojant BIOLOGIQUE RECHERCHE, NOON, SESDERMA, EXUVIANCE, GUINOT kompanijų AHA ir BHA rūgščių preparatus.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

EFEKTYVI PRIEMONĖNUALINTAI ODAI

PROCEDŪROS KAINA

Rūgštinės veido procedūros
60 - 120 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
paper.png

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

bottom of page