top of page

GINTARO IR HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS

Redermalizacijos procedūra tinka visų tipų odai bei visoms amžiaus grupėms. Šios procedūros metu atstatomas giluminis odos drėgmės balansas injekuojant gintaro rūgšties bei hialurono rūgšties preparatą. Šių veikliųjų medžiagų derinys užtikrina ilgalaikius rezultatus išlaikant odos jaunatviškumą ir skaistumą. 

 

Iš natūralaus gintaro išgaunama gintaro rūgštis atlieka svarbų vaidmenį reguliuojant biocheminius ir fiziologinius procesus ląstelėse. Vienas iš svarbiausių jos poveikių yra kolageno ir elastino sintezės stimuliavimas. Reikšmingas ir priešuždegiminis šios medžiagos efektas. Gintaro rūgštis teigiamai veikia visus odos tipus – sausą, mišrią bei į linkusią į aknę.


Procedūros metu gintaro rūgšties ir hialurono rūgšties derinys injekuojamas į gilesnius odos sluoksnius, taip užtikrinant šių veikliųjų medžiagų efektyvumą bei giluminį odos drėkinimą. Oda yra atjauninama ir tonizuojama, sugrąžinamas jos skaistumas ir tolygi spalva.


Gintaro ir hialurono rūgšties injekcijos rekomenduojamos pavargusiai, elastingumą praradusiai odai, o taip pat gali būti naudojama kaip prevencinė priemonė, užtikrinanti gerą odos būklę.

BIOMIMETINIŲ PEPTIDŲ IR HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS

Injekcijos su naujos kartos biomimetiniais peptidais ir hialurono rūgštimi leidžia pasiekti puikių rezultatų norint atjauninti odą ir sumažinti raukšles. Ši procedūra suteikia galimybę efektyviai pristabdyti bei kontroliuoti odos senėjimo procesus.

 

Biomimetinių peptidų ir hialurono rūgšties derinys skatina odos ląstelių atsinaujinimo procesus. Svarbus ir jo poveikis stimuliuojant odos elastingumo išlaikymui itin svarbią natūralią hialurono rūgšties ir kolageno sintezę. Ši procedūra pasižymi giliai drėkinančiu poveikiu, turi liftingo efektą bei mažina nedideles raukšles.


Injekcijos rekomenduojamos pastebėjus pirmuosius odos senėjimo požymius, suglebimą bei raukšleles.

White%2520Marble_edited_edited.png
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

RESTRUKTŪRIZACIJA

Klaidinga galvoti, kad odos atsinaujinimą skatinančios procedūros reikalingos tik brandžiai odai. Jau nuo 25 metų gali būti pastebimas kolageno sintezės sulėtėjimas, o dėl šios priežasties oda palaipsniui netenka skaistumo bei stangrumo, atsiranda pirmosios raukšlelės bei keičiasi veido kontūras.

 

Veido odos restruktūrizacija leis išlaikyti odos elastingumą, sustabdyti senėjimo procesą bei suaktyvinti natūralią odos regeneraciją. Pagal savo odos poreikius rinkitės individualiu atveju tinkamiausią procedūrą ar jų kursą.

Untitled design (2).jpg
kolona forma-01.png

Natūrali kolageno sintezė pradeda lėtėti nuo 25-erių metų. Apie būdus palaikyti reikiamą kolageno kiekį, verta pradėti galvoti pastebėjus pirmuosius požymius, jog oda ima netekti elastingumo ir skaistumo ar pradeda atsirasti raukšlelių. Viena iš tokių efektyvių procedūrų yra veido odos restruktūrizacija kolagenu.

KOLAGENO INJEKCIJOS

Kologeno injekcijomis į paviršinį dermos sluoksnį suleidžiamas I tipo kolagenas Nithya, kuris stimuliuoja natūralią elastingų III tipo kolageno skaidulų gamybą. Procedūros metu naudojamas visiškai saugus ir efektyvus preparatas, kurio sudėtyje esantis Nithya kolagenas savo struktūra bei cheminėmis savybėmis pilnai atitinka organizmo natūraliai gaminamo kolageno savybes.


Po kolageno injekcijų kurso veido ir kaklo srities oda tampa stangresnė, skaistesnė ir lygesnė. Pastebimas smulkių raukšlelių sumažėjimas.

DR. CYJ PLAUKŲ UŽPILDAI

Plaukų slinkimo ar retėjimo problema gali būti sėkmingai suvaldyta pasitelkiant inovatyvias procedūras, kurių metu stimuliuojami plaukų folikulai. Tokiu poveikiu pasižymi Dr. Cyj užpildo mikroinjekcijos.


Dr. Cyj užpildas yra itin efektyvus, nes jo veikliosios medžiagos yra suleidžiamos į skalpo odos audinius. Stimuliuojant mikrocirkuliaciją ir maistinių medžiagų įsisavinimą pasiekiama puikių ilgalaikių rezultatų – geresnė odos terpė sudaro sąlygas plaukų slinkimo stabdymui. Dr. Cyj plaukų užpildas užtikrina greitesnį plaukų augimą, pagerina bendrą plaukų būklę ir padidina jų apimtį.


Dr. Cyj užpildo mikroinjekcijų procedūrų kursas rekomenduojamas pastebėjus intensyvų plaukų slinkimą ar retėjimą, o taip pat gydant androgenetinę alopeciją.

PROCEDŪRŲ KAINOS

Gintaro ir hialurono rūgšties injekcijos (Xela rederm)
nuo 180 – 320 € 
Biomimetinių peptidų ir hialurono rūgšties injekcijos (Blanc B)
250 € 
Dr. CYJ užpildas plaukams
170 € 
Kolageno injekcijos (Nithya)
250 € 

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
paper.png

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

bottom of page