top of page
Untitled%20design_edited.jpg
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520photo%2520-%2520marmuras_edited_edited_edited.png

ODOS LIGŲ DIAGNOSTIKA
ir GYDYMAS

Untitled%20design%20(1)_edited.png
Untitled design (1).png

PATYRUSIŲ GYDYTOJŲ KOMANDA

 

Odos priežiūra ir puoselėjimas reikalauja atidumo jos būklei, nes laiku pastebėtos odos ligos išgydomos kur kas greičiau ir paprasčiau. Pastebėję odos bėrimus arba nerimą keliančius darinius neatidėliodami kreipkitės į odos ligų kliniką,  taip užkirsdami kelią  sunkesniems odos pažeidimams. Skin Olimpus klinikoje sutelkta patyrusių gydytojų komanda išsiskiria dėmesingumu pacientams bei aukšto lygio profesionalumu diagnozuojant ir gydant įvairias odos ligas. Dermatologų profesinės žinios bei naudojama pažangi diagnostinė įranga leidžia rasti kiekvienam atvejui tinkamiausią gydymo metodą ir pasiekti puikių rezultatų. 

DĖMESYS PACIENTUI

 

Siekiame mūsų klinikos pacientams sukurti jaukią ir saugią atmosferą. Dermatologai skiria pakankamai dėmesio ne tik odos ligų diagnostikai bei gydymo planui sudarymui, bet ir bendravimui su pacientu. Apie odos būklę jie paaiškina išsamiai, aiškiai ir suprantamai. Puikiai suprantame, kad žinodami, kodėl paskirtas konkretus gydymas, pacientai skiria daugiau dėmesio savo odos priežiūrai bei nuosekliau laikosi gydytojo nurodymų.

TIKSLI ODOS LIGŲ DIAGNOSTIKA

 

Šiais laikais pacientai nesulaukę vizito pas gydytoją ieško diagnozių internete. Vis tik derėtų prisiminti, kad odos ligų įvairovė yra didžiulė. Net jeigu pastebite charakteringus aknės, rožinės, atopinio dermatito ar kitų visuomenėje geriausiai žinomų odos ligų, verčiau kritiškai vertinti savo kompetencijas. Patyrę dermatologai vertina simptomų visumą bei atlieka reikalingus tyrimus ir tik tada tiksliai diagnozuoja odos ligas bei paskiria tinkamiausią individualizuotą gydymą ir odos priežiūrą.

bottom of page