top of page
waves_edited.jpg

REZULTATAI IR KONTRAINDIKACIJOS

Rezultatas matomas iš karto po procedūros, tačiau galutinis vaizdas išryškėja praėjus 2–3 savaitėms, kai hialurono rūgštis tolygiai pasiskirsto. Hialurono rūgštis žmogaus organizme rezorbuojasi, todėl norint išlaikyti pasiektą rezultatą, nosies korekcija turėtų būti atliekama kas 1–2 metus, priklausomai nuo individualių paciento savybių.

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

NOSIES FORMOS KOREKCIJA 

Dažnai įsivaizduojama, kad nosies korekcija negali būti atlikta be plastinės operacijos, tačiau estetinė dermatologija šiandien yra itin pažengusi į priekį, todėl nosies formos korekcija  hialurono rūgšties užpildais gali būti atlikta greitai, neskausmingai ir už piniginei draugišką kainą. Nosies korekcija hialuronu gali padėti išspręsti nemažai estetinių problemų: suteikti nosiai simetrijos, išlyginti kuprelę, vizualiai sumažinti nosį, hialurono injekcijomis taip pat galima atlikti ir nosies galiuko korekciją, jei šis yra per daug nusileidęs

nosis.png
apacia

NOSIES FORMOS KOREKCIJOS PROCEDŪROS EIGA

Nosies formos korekcija pirmiausia prasideda nuo konsultacijos. Gydytojas  apžiūri paciento nosį, įvertina jo pageidavimus bei lūkesčius ir tada nusprendžia, ar nosies korekcija hialuronu yra tinkama procedūra, kuri suteiks pageidaujamus rezultatus. Jei gydytojas nusprendžia, kad nosies korekcija gali būti atlikta, į problemines ir norimas pakoreguoti nosies vietas suleidžiamas hialurono rūgšties užpildas. Nosies korekcija hialuronu trunka apie 30–45 min., kadangi nosies srityje yra nemažai nervų galūnėlių, procedūros metu naudojamas vietinio poveikio nuskausminamasis kremas, kad pacientas jaustų kiek įmanoma mažiau diskomforto.

Hialurono rūgšties užpildai patrauklūs savo kaina ir universalumu, nes  gali ne tik lyginti raukšles, bet ir atlikti kitas funkcijas, priklausomai nuo paciento nusiskundimų. Kai kuriais atvejais šie užpildai leidžia išvengti ir plastinės operacijos. Be to, hialurono rūgštis – saugus pasirinkimas, nes ši natūrali medžiaga yra kiekvieno žmogaus organizme, todėl tikimybė, kad hialuronas sukels nepageidaujamą alerginę reakciją, yra labai maža. Nosies galiuko korekcija ar kitų estetinių problemų sprendimas hialurono injekcijomis – saugus pasirinkimas, kuris leis dar tą pačią dieną grįžti į darbą bei kasdieninę veiklą.

virsus

NEREIKIA IŠANKSTINIO PASIRUOŠIMO

Nosies galiuko korekcija ar nosies korekcija – tai procedūra, kuriai nereikia išankstinio pasiruošimo, tačiau po atliktos procedūros dūrio vietos gali parausti ir nestipriai patinti.  Visi šie nemalonūs pojūčiai praeina per kelias dienas. Taip pat po procedūros nerekomenduojama 2 savaites nešioti akinius.

PUIKUS PASIRINKIMAS

Nosies korekcija hialurono rūgšties injekcijomis – puikus pasirinkimas ir tuo atveju, jei pacientas svarsto apie plastinę nosies operaciją, tačiau negali apsispręsti ir įsivaizduoti, kaip jo nosis bei veidas atrodys po operacijos. 

5537_edited.jpg

KLINIKOS PACIENTŲ REZULTATAI

PROCEDŪROS KAINA

Nosies formos korekcija hialurono rūgšties užpildais
410 €

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
virsus

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

nosies kor kaina
bottom of page