top of page

KAS LEMIA KAPILIARŲ IR DIDESNIŲ KRAUJAGYSLIŲ IŠSIPLĖTIMĄ

Daugelis moterų norėtų tinkamai pasirūpinti kojomis ir išvengti kraujagyslių išsiplėtimo problemos. Vis dėlto, kapiliarai gali išryškėti dėl daugelio veiksnių, kuriuos ne visada įmanoma kontroliuoti. Nėra efektyvių priemonių plonesnei odai ar paveldimumo faktoriui suvaldyti. Odos paviršiuje esančios kraujagyslės gali išryškėti ir po nudegimo saulėje, nušalimo ar didelio fizinio krūvio. Kojų kraujagyslių išsiplėtimui taip pat gali turėti įtakos vidaus organų ligos bei nėštumas. Nesvarbu, dėl kokios priežasties ar jų kompleksinio poveikio ant kojų išryškėjo kraujagyslės – kapiliarų šalinimas lazeriu yra patikimas problemos sprendimas.

KOJŲ KAPILIARŲ ŠALINIMAS LAZERIU - PAŽANGI NEINVAZINĖ PROCEDŪRA

Siekiant pašalinti kojų odoje išryškėjusias kraujagysles jau ne vienus metus naudojamos lazerio technologijos. Specialistas pagal kraujagyslės dydį, gylį ir kitus parametrus parenka tinkamiausią lazerį bei jo spindulio ilgį. Kraujagyslėse esantis oksihemoglobinas sugeria kraujagyslę veikiančio lazerio šviesą. Procedūros metu kraujagyslių sienelės įkaista, susitraukia, sulimpa ir užanka, tokiu būdu išsiplėtę kapiliarai panaikinami nepažeidžiant aplinkinių audinių.

 

Kapiliarų šalinimas lazeriu yra neskausminga neinvazinė procedūra, tačiau dalis pacientų patiria dilgčiojimą ar deginimo jausmą.

PRIEŠ KAPILIARŲ ŠALINIMO PROCEDŪRĄ

Prieš procedūrą būtina kraujagyslių chirurgo konsultacija, kurios metu gydytojas įvertins periferines kraujagysles ir parinks konkrečiu atveju tinkamiausią gydymo metodą. Neinvazinei lazerinei kapiliarų šalinimo procedūrai nereikia specialaus pasiruošimo. Rekomendacijų nesilaikymo kaina gali būti ilgesnis gijimo procesas bei pigmentinių dėmių atsiradimas. 

kolona forma-01.png

BŪTINA ŽINOTI:

  • Norimam efektui pasiekti gali reikėti 1–4 procedūrų lazeriu.

  • Po kojų kraujagyslių ir kapiliarų šalinimo lazeriu rekomenduojama mažiausiai mėnesį dėvėti profilaktines kompresines kojines, visuomet – stovint, vaikštant, sėdint.

  • Mėnesį vengti intensyvaus fizinio krūvio, nekelti sunkių daiktų, nesilankyti pirtyje.

  • Po procedūros šalinamos kraujagyslės (ypač stambios) kurį laiką vis dar gali būti matomos, taip yra todėl, kad sulipus kraujagyslių sienelėms reikia laiko organizmui jas pašalinti. Tai gali užtrukti 1–3 mėnesius.

  • Jei sergate kojų venų varikoze arba Jūsų šeimoje tėvai turėjo išsiplėtusias kojų venas, pirmiausia rekomenduojama pasikonsultuoti su kraujagyslių chirurgu dėl galimos giliųjų venų patologijos.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

KOJŲ KRAUJAGYSLIŲ IR KAPILIARŲ ŠALINIMAS

Pastebėjus ant kojų išryškėjusias kraujagysles ir kapiliarus, moterims dažnai kyla nerimas ne tik dėl kūno estetikos, bet ir dėl savo sveikatos būklės. Išties, išsiplėtusių kapiliarų raštai nėra pati dailiausia kojų puošmena. Verta nepamiršti ir rizikos, kad delsimo kaina gali būti išsiplėtusių kraujagyslių būklės progresavimas. Geriausias būdas įveikti nerimą bei išvengti diskomforto – susitarti dėl specialisto konsultacijos ir pasidomėti kapiliarų šalinimo lazeriu procedūros privalumais.

Mgb8Z91w.jpeg

KLINIKOS PACIENTŲ REZULTATAI

PROCEDŪRŲ KAINOS

70 €
Gydytojo kraujagyslių chirurgo konsultacija
45 €
Gydytojo kraujagyslių chirurgo pakartotinė konsultacija
(nepraėjus 6 mėn. po pirminės konsultacijos)
65 €
Kojų kraujagyslių ultragarsinis tyrimas (echoskopija)
Gydytojo kraujagyslių chirurgo konsultacija su kraujagyslių ultragarsiniu tyrimu (echoskopija)
130 €
25 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 10 impulsų
50 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 30 impulsų
75 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 50 impulsų
135 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 100 impulsų
200 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 150 impulsų
250 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 200 impulsų
300 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 250 impulsų
360 €
Išsiplėtusių kojų kraujagyslių šalinimas lazeriu* iki 300 impulsų
Pavienių išsiplėtusių kojų kapiliarų šalinimas iki 10
2
120 €
* Cutera excel V lazerių platforma generuoja du skirtingus spindulius -  Nd:YAG 1064 nm ir 532 nm. Šio ilgio spinduliai yra tinkamiausi kraujagyslių šalinimui. 

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
paper.png

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

bottom of page