top of page
5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

EXFOLIANT P50 VISAGE PROCEDŪRA

Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra keratinizuotai Odos Būklei. Suvienodina odos spalvą, suteikia veidui lygų paviršių ir švytėjimo. Puiki procedūra atsiradus pigmentacijos ir priešlaikinio senėjimo požymiams.

2.jpg

PEELING AUX ACIDES DE FRUITS

Peeling aux Acides de Fruits yra puikus sprendimas odai, kuriai reikalingas odos suragėjusio paviršiaus nusluoksniavimas. Aktyvuojant ląsteles, procedūros metu skatinama regeneracija stimuliuojant ląstelių dalijimąsi, taigi procedūra puikiai tinka esant postaknės požymiams – randeliams, dėmelėms. Naudojamo gelio sudėtyje yra valančių, antibakterinių ir priešuždegiminių, sebumo išskyrimą reguliuojančių ingredientų – šių savybių kompleksas puikiai šalina nešvarumus, mažina bėrimus ir ramina odą. Be to, yra stimuliuojami fibroblastai, taigi oda aktyvuojama naujų kolageno ir elastino skaidulų sintezei ir ilgainiui tampa elastingesnė ir lygesnė, yra traukiamos poros bei mažinamos raukšlelės. Tai – tinkama procedūra oda, kuriai reikalingas epidermio paviršiaus atnaujinimas, o masažas padeda atsipalaiduoti ir pailsėti bei pasikrauti naujos energijos.

ODOS BŪKLĖ

Peeling aux Acides de Fruits tinkama storai, keratinizuotai odai. Taip pat ji tinkama papilkėjusiai, postaknės, pigmentacijos paveiktai odai, kuriai reikalingas paviršiaus atnaujinimas.

kolona forma-01.png

REZULTATAS

Procedūros metu stimuliuojant ląstelių dalijimąsi naujos, sveikos ląstelės keliauja į epidermio paviršių, taigi gerinamos odos barjerinės funkcijos. Be to, skatinama odos regeneracija, taigi šviesėja postaknės požymiai, lygėja raukšlelės, šviesėja hiperpigmentacija. Esant bėrimams, oda skatinama valytis, o taip pat yra veikiama priešuždegimiškai – mažinami ir skatinami gyti esami bėrimai, be to, prevenciškai veikiamas ir naujų bėrimų susidarymas. Švelniai, bet efektyviai nusluoksniavus odą ji tampa skaistesnė, lygesnio tono, įgauna švytėjimą bei šviežumo pojūtį.

PROCEDŪROS EIGA

 1. Veido, kaklo bei dekolte nešvarumų pašalinimas.

 2. Ant riešo atliekamas jautrumo testas.

 3. Atliekamas atpalaiduojantis pasisveikinimo masažas.

 4. Paskirstomas pagal Odos Būklę parinktas daugiafunkcinis losjonas Lotion P50.

 5. Naudojant Biokiss balzamą apsaugomos pažeistos veido, kaklo ir dekolte vietos, jautresnės zonos, apgamai.

 6. Aplikuojamas Peeling aux Acides de Fruits rūgščių komplekso gelis.

 7. Aplikuojami pagal odos poreikius parinkti serumų kompresai akių srityje bei pagal odos būklę parinkta kreminė kaukė, atsižvelgiant į individualius veido zonų poreikius.

 8. Atliekamas rankų arba galvos masažas.

 9. Pašalinus kreminę kaukę, skirstomas kvintesencinių serumų kokteilis, individualiai parinktas atsižvelgiant į kliento odos poreikius.

 10. Procedūros rezultatas užfiksuojamas individualiai parinktu kremu bei baigiamuoju serumu, prisotinančiais odą.

 11. Tepamas lūpas maitinantis ir atstatantis Biokiss balzamas.

Trukmė –  60 min.

Rezultatas matomas jau po pirmo karto. Kartoti pagal odos poreikius.

PROCEDŪROS KAINA

nuo 99 €
Exfoliant P50 Visage procedūra
bottom of page