top of page
waves_edited.jpg

PROCEDŪRA

Veido odos pagerėjimas matomas jau po pirmos procedūros. Tose vietose, kur buvo atliktas veido liftingas, oda akivaizdžiai tampa lygesnė ir stangresnė. Norit pasiekti optimaliausius rezultatus, būtina atlikti pilną 4D veido atjauninimo kursą, kurį paprastai sudaro 6–8 procedūros, atliekamos kas savaitę, tačiau kiekvienas pacientas yra unikalus, todėl procedūrų skaičius ir kaina gali skirtis. Liftingas nėra skausminga procedūra, priešingai, dalis pacientų teigia, kad liftingas yra maloni patirtis, kurios metu maloniai šildomas veidas ar kitos radijo bangomis veikiamos vietos. Norint, kad rezultatai išliktų ilgiau, rekomenduojama periodiškai atlikti palaikomąją procedūrą.

5537.jpg
5537.jpg
kolona forma-01.png
B.png
B.png
B.png
Dizainas%20be%20pavadinimo_edited.png
Untitled%20design%20(6)_edited.png

4D VEIDO, KAKLO, PASMAKRĖS, DEKOLTĖ LIFTINGAS

Veido liftingas – tai visiškai nauja ir inovatyvi ateities technologija, kuri be plastikos chirurgų įsikišimo padeda sumažinti pagurklį, išlyginti raukšles, kurios formuojasi tarp nosies ir lūpų, sumažinti ties žandikaulio linija atsiradusius nukarusios odos maišelius, išryškinti skruostų bei žandikaulio liniją. Šis liftingas už racionalią kainą suteikia odai elastingumo ir stangrumo be skausmo ir nemalonių potyrių.

Skinolympus_201.jpg
apacia

VEIDO ODOS STANGRINIMAS Venus Legacy™ APARATU

Tai – vienintelis naujausią technologiją naudojantis aparatas, leidžiantis pasiekti tokių pačių rezultatų, kaip ir taikant tam tikras injekcijas, tik išvengiant poprocedūrinio laikotarpio ir skausmo.

KAIP TAI VEIKIA?

VENUS LEGACY™ aparatas veikia skleisdamas radijo bangas (RF). Specialaus antgalio pagalba audiniai sušildomi iki 42–43 laipsnių temperatūros. Tokiu būdu oda tampa stangresnė: sumažėja pagurklis, išsilygina raukšlės tarp nosies ir lūpų, išryškėja žandikaulio linija, skruostai, išnyksta ties žandikaulio linija dėl amžiaus atsiradę nukarę maišeliai. Ši procedūra nesukelia jokio skausmo – Jūs jausite tik aparato skleidžiamą šilumą. Be to, nereikia poprocedūrinio laikotarpio: praėjus 30 min. nebesimato jokių atliktos procedūros pėdsakų.

4D veido atjauninimas vyksta naudojant pažangų Venus Legacy™ aparatą, kuris veikia naudodamas 4D kombinuotos energijos technologijas: daugiapolio radijo dažnio, kuris geba skirtingame riebalinio audinio gylyje sukurti terapinę energiją ir greitą, tolygų audinių šildymą bei impulsinių magnetinių laukų technologiją, kuri veikia sinergistiniu principu ir dar labiau sustiprina daugiapolio radijo dažnio efektyvumą. Unikali aparato technologija stimuliuoja limfodrenažą, aktyvina  kraujo apykaitą, padeda energijai prasiskverbti giliai į  riebalinį audinį ir  užtikrina jo lipolizę. Paprasčiau tariant, liftingas vyksta radijo bangų pagalba, kurios lygina raukšles, stimuliuoja jungiamojo audinio ląsteles, gaminančias kolageną ir elastiną, patempia veidą ir suteikia jam gracingesnę formą.

virsus

PASIRUOŠIMAS IR KONTRAINDIKACIJOS

Veido liftingas nereikalauja jokio specialaus pasiruošimo, į procedūrą geriau atvykti švariai nusivalius veidą ir nepasitepus jokiais losjonais. Liftingas yra visiškai saugi procedūra, tačiau po jos dėl karščio gali parausti oda, bent pusvalandį nereikėtų naudoti dekoratyvinės kosmetikos, vėliau galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą, nelieka nė pėdsako, kad buvo atliktas veido liftingas, matoma tik lygesnė ir stangresnė oda. Tiesa, liftingas nėra rekomenduojamas nėščiosioms, žindančioms, planuojančioms susilaukti vaikelio dirbtinio apvaisinimo būdu, turint kai kuriuos sveikatos sutrikimus, pavyzdžiui, sergant skydliaukės ir autoimuninėmis ligomis, epilepsija, ir pan. Dėl išsamesnės konsultacijos kviečiame kreiptis į mūsų gydytojus.

REZULTATAI

Išsilyginusios raukšlės

Stangresnė oda

Ryškesnis veido ovalas

Sumažėję patinimai

Sveika odos spalva ir išvaizda

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

 • Ar pašalinus apgamą jis ataugs?
  Neataugs, jei pašalinama ir apgamo šaknis. Jei vis dėlto atsitiko taip, kad apgamas ataugo, jis šalinamas pakartotinai.
 • Ar visus apgamus galima šalinti lazeriu?
  Tikrai ne visus apgamus galima šalinti lazeriu. Didžioji dalis yra tokių, kuriuos galima šalinti tik chirurginiu būdu. Lazeriu šalintini tik tam tikros rūšies apgamai (dermaliniai, papilomatoziniai).
 • Kaip atliekamas šalinimas ir kaip turėčiau elgtis po procedūros?
  Prieš apgamo šalinimą suleidžiamas nedidelis kiekis nuskausminamojo vaisto, kuris veikia vietiškai, todėl procedūros metu nieko nejausite.
 • Po procedūros paskiriamas antibakterinis tepalas, kurį reikia naudoti savaitę laiko.
  Du mėnesius po procedūros svarbu vengti ultravioletinių saulės spindulių, rekomenduojama naudoti apsaugą nuo saulės SPF 50. Nekrapštykite apgamo šalinimo vietos, nesistenkite anksčiau pašalinti šašo, dėl to gijimas gali tik pailgėti, jis turi pasišalinti pats.

KLINIKOS PACIENTŲ REZULTATAI

5537_edited.jpg

PROCEDŪRŲ KAINOS

Veidas
135 €
108 €
Dvigubas smakras (pagurklis)
99 €
65 €
Kaklas
99 €
65 €
Dekoltė
99 €
65 €

Pasirinkus 6 ir daugiau sričių procedūras, taikome nuolaidas.

Nuolaidų teiraukitės mūsų klinikoje. 

REGISTRACIJA VIZITUI

Skambinkite ​+370 695 20182
Skin%2520Olympus%2520-%2520Header%2520ph

MŪSŲ KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE ATLIKTĄ PROCEDŪRĄ

venus legacy kainos
bottom of page